reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowa galeria :)

reklama
Reasumując Martuchaa posłucha naszych podpowiedzi i jej wesele będzie najlepsze z wszystkich :tak::-):-)

Jeśli chodzi o mnie to jak już pisałam było super. Wesele trwało 3 dni, ledwo je przeżyliśmy, ale tak jeszcze nie ubawiłam się nigdy w życiu. Poza stresem pierwszego dnia, wszystko było super. No może kelnerki były kijowe, ale orkiestra, żarcie i goście super. jak ja bym chciała jeszcze raz to przeżyć
 
tylko skakanka ty masz dwie cory a ja bede miala dwoch synow wiec u nas napewno sie nie przyda:-D:-D

Lorien juz sie nie moge doczekac kiedy bede was sie radzic w tych sprawach ...:-)
 
reklama
Do góry