reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowa galeria :)

reklama
Kupiłam dziś w końcu kieckę na wesele...i w końcu zaznałam spokoju ducha ;-)no i muszę się pochwalić;-)wiem,że jest skromna ale zarazem uniwersalna więc nie będzie na raz;-)ucięłam głowę bo mina do wymiany...
 

Załączniki

  • DSC00639-1.jpg
    DSC00639-1.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 84
Skakanka sukienka ladna:tak: jak dlamnie zaskromna:rofl2: ale podoba mi sie:tak: i mowie to szczeze, najwazniejsze ze ty sie dobrze czujesz i masz juz spokoj:tak::-)
 
Skakanka, mi się baaardzo podoba, lubię taki, spokojny styl i brązy, poza tym figurka piękna więc sukienka musi świetnie wyglądać :tak:.
 
Dzięki;-)były też inne takie typowo weselne ....ale po pierwsze niezbyt mi podchodzą a po drugie raczej nie miałabym okazji takiej strojnej już więcej ubrać....
 
skakanka super ta sukienka, ja tez uwielbiam brązy ale ożywiłabym ją turkusowymi dodatkami, np korale które naprawde rewlacyjnie wyglądaja z brązem:tak::tak:

ale i bez "ożywiania" i bez głowy wyglada slicznie:-D:-D
no i najwazniejsze ze ty jestes zadowolona;-)
 
reklama
Dzięki:tak::tak::tak:Martucha wezmę twoje sugestie pod uwagę tzn jakieś dodatki by się przydały ale chyba wolę w tym samym kolorze niż ten turkus...ale rozumiem o co kaman i tobie by tak właśnie pasowało:tak::tak:;-)Ale wybór był mały..byłam w GC w Krakowie, były tylko z 2 lub 3 sklepy gdzie były takie wieczorowe i ceny masakra za kawałek satyny,nie wiem czy nawet miały podszewkę 400zł. Ta kosztowała 300zł ale po tym jak zobaczyłam kiecki w Oświęcimiu za 300zł i nawet jedna w Chełmku a takie byle co...to nie było mi już żal tych 300zł;-)Były też i za 500;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry