reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowa galeria :)

Skakanka super wdzianko. Zazdroszczę Ci tej spokojnej (choć uciętej;-)) głowy. My mamy weselicho za dwa tygodnie, a ja nadal bez ciucha. Chyba pójdę na golasa.....
 
reklama
skakanka no to ceny niezle faktycznie:-D:-D
i dlatego dobrze zrobilas ze kupilas wielofunkcyjna bo na raz zeby zalozyc byloby szkoda wydac tyle kasy:-p

ale przymierz chodziasz cos w kolorze turkusu jak bedziesz kupowac, moze akurat sie przekonasz a ja cie widze w takim polaczeniu(najgorej tylko ze jestes uparta i i tak postawisz na swoim):-D:-D:-D
 
kilka fotek - jak juz mam wenę :-)

1. Zasmarkaniec
2. Pierwszy dzień - idę do żłobka
3. Czy aby napewno wszystko spakowałam?
4. Przed strzyżeniem
5. Po wizycie u fryzjera

 

Załączniki

  • P9086247.jpg
    P9086247.jpg
    577,4 KB · Wyświetleń: 87
  • P9016230.jpg
    P9016230.jpg
    750,3 KB · Wyświetleń: 88
  • P9016233.jpg
    P9016233.jpg
    760 KB · Wyświetleń: 76
  • P7276198.jpg
    P7276198.jpg
    733,2 KB · Wyświetleń: 70
  • P9036246.jpg
    P9036246.jpg
    504,4 KB · Wyświetleń: 70
Skakanka ja też widze ten turkusik:tak: nio ale to rzecz gustu, braz tez bedzie ładnie pasował no i czarny tez pasuje bo sukieneczka ma wstawki czarne:tak:

Abejka jak ten Zuzol się zmienił, cały Tatuś:tak::szok: jejku gdyby te zdjecia wstawił kto inny nigdy bym nie zgadła że to ona:no: Śliczna żłobkowa dziewczynka:-)
 
Ja za móją kiecke dałam 165 zł:tak: ja wcale nie nosze ciuchów firmowych, a też są ładne a nawet niekiedy podobają mi sie bardziej niz te markowe:dry::eek:

 
xmama myslalam ze wiecej dalas za ta kiecke:szok::szok:

Abeja normalnie szok ja Zuzka sie zmienila!! musisz ja czesciej wstawiac bo cos ostatnio zalujesz nam nowych zdjec:sorry2:

a wyglada bombowo, normalnie taka mala dama w tej nowej fryzurce i zgadzam sie ze caly tatus:-)
a ta fotka przed fryzjerem to mnie normalnie rozwalila:-Didealnie pasuje do temperamentu Zuzola:-D:-D
 
Zuza jest przecudna:tak:, piękny z niej przedszkolaczek:-D. Tak dawno jej nie widziałam, że nie wiedziałam, że ona miała juz takie piekne długie włoski:szok:.
A jak się zasmarkaniec czuje;-)?

Xmama, ja też myslałam, że dałas za ta kieckę niezła kasę:tak:
 
Xmama po kieckach to ciężko się rozeznać ile która kosztuje:confused:i cena często nie idzie w parze z jakością.Markowe kupuję dżinsy bo w nich chodzę na okrągło i nie jest mi żal tyle kasy i wolę mieć z dwie -trzy pary.300zł na sukienkę mi było żal a nie chodzę na wesela i jakby miała być typowo balowa to tym bardziej byłoby mi żal hehe.Ale 160zł można choćby na jeden raz wydać;-)
Martucha no jestem uparta:-p:-Dzamówiłam w Avonie naszyjnik:-D;-)w tonacji brązowej;-)......następne zdjęcia za msc;-)
Fogia no ja właśnie spanikowałam;-),że w końcu nie kupię bo ciężko mi się wyrwać z domu na zakupy samej bez dziecek:wściekła/y:
 
Skakanka Kiecka rewelacja. Sama bym taką założyła. A z tym brązem to ciebie rozumiem. Kocham ten kolor :-D:-D:-D:-D:-D A najbardziej kocham rudy :tak::-D:-p:rofl2:

Zuzanka wygląda bosko w takich obciętych włoskach. Fajna z niej żłobkowa dziewczynka :tak::-D:-D:-D:-D
 
reklama
Abeja, będę mało oryginalna, ale Zuzka faktycznie bardzo się zmieniła, duża z niej dziewczynka z tym plecaczkiem, a minka z długimi włoskami cudna :-).
 
Do góry