reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Nie testowałam właśnie, zaczęłam się stresować, a chyba nie o to w tym chodzi.. pierwszy mój cykl z testami, staramy się już ponad rok. Jak się nie uda, to w kolejnym cyklu postaram się więcej testów zrobić :)
Jak już zbliżasz się do owu polecam robić testy 2x dziennie. Paradoksalnie to uspokaja, bo masz większą pewność że nie przeoczysz 😊
 
reklama
Cześć wszystkim [emoji4] Myślicie że mogę uznać ten test owu za pozytywny? Trochę mnie zaskoczył wygląd kresek bo dzisiaj 11 dc a to chyba pozytyw. Z reguły owu mam od 16 do 18 dc i w okolicach 10/11 dc zaczynałam robić testy a tu proszę, wygląda na to że w tym cyklu wykorzystam tylko jeden test.
SmartSelect_20210118-141002_Premom.jpeg
 
Cześć wszystkim [emoji4] Myślicie że mogę uznać ten test owu za pozytywny? Trochę mnie zaskoczył wygląd kresek bo dzisiaj 11 dc a to chyba pozytyw. Z reguły owu mam od 16 do 18 dc i w okolicach 10/11 dc zaczynałam robić testy a tu proszę, wygląda na to że w tym cyklu wykorzystam tylko jeden test.Zobacz załącznik 1228372
Jaka to jest aplikacja? :)
 
Dziewczyny, w sobotę wzięłam ostatnia luteinę, temp spadła do 36,6. Nie ma szans już na nic, nie? 25 dc dziś
Zawsze jest szansa🤞testujesz jutro?
A swoją drogą to niesamowite u Ciebie temp spadła do 36,6 a u mnie 36,6 to był skok. Niskie temp miałam na poziomie 36.1🤔
I żeby nie było, że mnie żaden ekspert od temperatury, mierzę pierwszy cykl😉
 
Zawsze jest szansa🤞testujesz jutro?
A swoją drogą to niesamowite u Ciebie temp spadła do 36,6 a u mnie 36,6 to był skok. Niskie temp miałam na poziomie 36.1🤔
I żeby nie było, że mnie żaden ekspert od temperatury, mierzę pierwszy cykl😉
jeszcze poczekam. Zatestuje w piątek, 14 dpo. Aczkolwiek coś czuję, że się nie udało, a to już drugi cykl z CLO ☹️ jakiś dołek mnie dopadł... W ogóle nie mam już siły do tego wszystkiego... Podjęliśmy z mężem decyzję że odpuszczamy na jakiś czas...
 
A u mnie zalamka dzisiaj. Byłam na 100% pewna że owu była wczoraj, peak na testach w sobote rano, śluz plodny etc. Dzisiaj byłam na zwykłej wizycie i lekarz powiedział że na prawym jajniku widzi duży pecherzyk :( nie wie że się staram bo mam czekać jeszcze miesiąc wg niej, ale powiedziała że macica wygląda super więc w sumie nie wiem po co mam czekać i na co. Teraz i tak już nie ważne bo jak nie bylo owu to i tak muszę czekać i oby następny cykl był lepszy. Mam jeszcze cień nadziei że się pomyliła i to jednak ciałko żółte było a nie pecherzyk, ale to lekarz raczej takie rzeczy rozróżnia choć usg w Luxmedzie mają słabe...🥺 😭😭
 
reklama
A u mnie zalamka dzisiaj. Byłam na 100% pewna że owu była wczoraj, peak na testach w sobote rano, śluz plodny etc. Dzisiaj byłam na zwykłej wizycie i lekarz powiedział że na prawym jajniku widzi duży pecherzyk :( nie wie że się staram bo mam czekać jeszcze miesiąc wg niej, ale powiedziała że macica wygląda super więc w sumie nie wiem po co mam czekać i na co. Teraz i tak już nie ważne bo jak nie bylo owu to i tak muszę czekać i oby następny cykl był lepszy. Mam jeszcze cień nadziei że się pomyliła i to jednak ciałko żółte było a nie pecherzyk, ale to lekarz raczej takie rzeczy rozróżnia choć usg w Luxmedzie mają słabe...🥺 😭😭
ale skoro nie pękł to może jednak owu nie było... Jest szansa, że pęknie jeszcze
 
Do góry