reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Wow super! 10dpo piekna kreseczka 😍. Gratulacje 😍. U mnie dziś 9dpo. Oczywiście kusiło mnie, by dziś zatestowac rano, ale odpuściłam i czekam 🙈. Choć kusisz, by jutro to zrobić 😀. A tak w ogóle to planuje w pon 😃. Miałaś jakieś objawy, czy robiłaś z ciekawości? Ja w sumie w pierwszej ciąży nie miałam żadnych, wiec jakoś tym się nie sugeruje.
 
Wow super! 10dpo piekna kreseczka 😍. Gratulacje 😍. U mnie dziś 9dpo. Oczywiście kusiło mnie, by dziś zatestowac rano, ale odpuściłam i czekam 🙈. Choć kusisz, by jutro to zrobić 😀. A tak w ogóle to planuje w pon 😃. Miałaś jakieś objawy, czy robiłaś z ciekawości? Ja w sumie w pierwszej ciąży nie miałam żadnych, wiec jakoś tym się nie sugeruje. I jeszcze jedno pytanko, owu potwierdzalas testami?
 
Wow super! 10dpo piekna kreseczka 😍. Gratulacje 😍. U mnie dziś 9dpo. Oczywiście kusiło mnie, by dziś zatestowac rano, ale odpuściłam i czekam 🙈. Choć kusisz, by jutro to zrobić 😀. A tak w ogóle to planuje w pon 😃. Miałaś jakieś objawy, czy robiłaś z ciekawości? Ja w sumie w pierwszej ciąży nie miałam żadnych, wiec jakoś tym się nie sugeruje.
Testowałam z niecierpliwości, ale w ogole nie nastawiłam się na ten cykl i zrobiłam chyba tylko po to, żeby się utwierdzić, ze raczej spróbujemy za miesiąc 🙃 objawów konkretnych nie, jestem bardzo zmęczona ale to raczej ze względu na ostatnie stresy w domu, dwa dni leciała mi krew z nosa i spuchlam (myslalam ze na okres 😂). Będę jeszcze testować, a jutro idę na betę ;) mam nadzieje, że u Ciebie tez będą dwie kreski ❤️
A, wczoraj było biało jak po śnieżycy na zewnątrz :D tym bardziej się zdziwiłam dzisisj 😂
 
Testowałam z niecierpliwości, ale w ogole nie nastawiłam się na ten cykl i zrobiłam chyba tylko po to, żeby się utwierdzić, ze raczej spróbujemy za miesiąc 🙃 objawów konkretnych nie, jestem bardzo zmęczona ale to raczej ze względu na ostatnie stresy w domu, dwa dni leciała mi krew z nosa i spuchlam (myslalam ze na okres 😂). Będę jeszcze testować, a jutro idę na betę ;) mam nadzieje, że u Ciebie tez będą dwie kreski ❤️
A, wczoraj było biało jak po śnieżycy na zewnątrz :D tym bardziej się zdziwiłam dzisisj 😂
Oooo to wczoraj tez testowalas 😃 szalona 🙈, ale wiem jak jest 😀. Ja to pewnie po tym negatywie bym odpuściła. To mi przypomniałaś to był mój pierwszy objaw zanim zrobiłam test w 1 ciąży - krew z nosa. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Choć wtedy wgl nie wiązałam tego z ciąża. A potem przez cała ciąże to się zdarzało 😱. Im bliżej @ to coraz bardziej czuje ze jednak lipa 😖
 
Oooo to wczoraj tez testowalas 😃 szalona 🙈, ale wiem jak jest 😀. Ja to pewnie po tym negatywie bym odpuściła. To mi przypomniałaś to był mój pierwszy objaw zanim zrobiłam test w 1 ciąży - krew z nosa. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Choć wtedy wgl nie wiązałam tego z ciąża. A potem przez cała ciąże to się zdarzało 😱. Im bliżej @ to coraz bardziej czuje ze jednak lipa 😖
Jestem za bardzo niecierpliwa 😂
 
Jaka aplikację w telefonie używacie do zapisywania miesiączki, która w miarę dobrze pokazuje dni płodne itp. Wiem, że to tylko aplikacja ( ale wpisując te same cykle, każda pokazuje troszkę inaczej. Którą lubicie najbardziej?
 
reklama
Do góry