reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Ja dziś mam gorszy dzień.. Mam plamienie więc [emoji204] zaraz przyjdzie i kolejny cykl nieudany. Co wejdę na portale społecznościowe to same zdjęcia ciąż, dzieci itp. Koleżanki z liceum, studiów już mają po dwoje, troje dzieci.. Ehh
Coś czuję, że ze mną coś nie tak i łzy same się pojawiają [emoji25]
Musiałam się wygadać [emoji33]
 
reklama
Ja dziś mam gorszy dzień.. Mam plamienie więc [emoji204] zaraz przyjdzie i kolejny cykl nieudany. Co wejdę na portale społecznościowe to same zdjęcia ciąż, dzieci itp. Koleżanki z liceum, studiów już mają po dwoje, troje dzieci.. Ehh
Coś czuję, że ze mną coś nie tak i łzy same się pojawiają [emoji25]
Musiałam się wygadać [emoji33]
Ja mam od wczoraj taki dzień. Nawet nie wiem czy w ogóle będę testować, sprawdziłam sobie wczoraj szyjke i mam jasność... 😥😭
Moje niektóre koleżanki to pewnie za jakieś 5-6 lat to już pewnie babciami będą a ja nadal nic. Zaczynam już czuć potworną presję czasu ☹️
 
Ja dziś mam gorszy dzień.. Mam plamienie więc
emoji204.png
zaraz przyjdzie i kolejny cykl nieudany. Co wejdę na portale społecznościowe to same zdjęcia ciąż, dzieci itp. Koleżanki z liceum, studiów już mają po dwoje, troje dzieci.. Ehh
Coś czuję, że ze mną coś nie tak i łzy same się pojawiają
emoji25.png

Musiałam się wygadać
emoji33.png
Długo się staracie? Wiem że jest ciężko ale głowa do góry, przyjdzie na nas jeszcze czas 💞 1dc to zawsze nowe szanse, jakby czas na chwilę się resetował, obyś szybko poczuła się lepiej 😊
 
Długo się staracie? Wiem że jest ciężko ale głowa do góry, przyjdzie na nas jeszcze czas [emoji179] 1dc to zawsze nowe szanse, jakby czas na chwilę się resetował, obyś szybko poczuła się lepiej [emoji4]
Od sierpnia 2020 r. Wiec wie, że nie aż tak długo i na początku miałam TSH 2,8, w listopadzie spadło do 1,4. Po [emoji204] wybieram się do gina, niech sprawdzi co tam się dzieje, czy wszystko ok [emoji4] i w tym cyklu zaczęłam brać ovarin i olej z wiesiołka (może coś zadziała). Najgorzej jak [emoji204] się zbliża, wtedy wszystko w ciemnych barwach. Wiem, że jak dzidzia ma się pojawić to się pojawi :) ale w tym roku kończę 31 lat więc już czas.
 
Od sierpnia 2020 r. Wiec wie, że nie aż tak długo i na początku miałam TSH 2,8, w listopadzie spadło do 1,4. Po [emoji204] wybieram się do gina, niech sprawdzi co tam się dzieje, czy wszystko ok [emoji4] i w tym cyklu zaczęłam brać ovarin i olej z wiesiołka (może coś zadziała). Najgorzej jak [emoji204] się zbliża, wtedy wszystko w ciemnych barwach. Wiem, że jak dzidzia ma się pojawić to się pojawi :) ale w tym roku kończę 31 lat więc już czas.
Ja Cie doskonale rozumiem, też czarne barwy. Jutro mam termin 🐵.
 
Dziewczyny badające sobie szyjkę, pomocy 🤯 po ilu dniach od owulacji obserwujecie u siebie obniżenie szyjki? Czy może nie ma na to reguły i dopiero tuż przed okresem się obniża? Jestem 6dpo i mam wrażenie, że nadal jest bardzo wysoko, @ teoretycznie za 5-7 dni.
 
Dziewczyny badające sobie szyjkę, pomocy 🤯 po ilu dniach od owulacji obserwujecie u siebie obniżenie szyjki? Czy może nie ma na to reguły i dopiero tuż przed okresem się obniża? Jestem 6dpo i mam wrażenie, że nadal jest bardzo wysoko, @ teoretycznie za 5-7 dni.
Badanie szyjki jest trudne (przynajmniej dla mnie) obserwowałam ją niemal w każdym cyklu i nigdy nie było tak samo. Jedyne co to łatwo mi było zróżnicować czy jest nisko czy wysoko, reszta to jakaś masakra. Ale często było gdzieś po środku, wiec ani nisko, ani wysoko.
 
Dziewczyny w poprzednim cyklu robilam testy owu i wychodzily mi kreski moze nie takie tluste piekne ale cos bylo, w tym msc dzis mam 15 dc i nadal nie wychodzi nic a wg moich aplikacji za 3-4 owu. Negatywne testy oznaczaja ze w tym msc moze owu nie byc w ogole ? Tzn tak wiem, testy pokazuja czy w organizmie jest ten hormon ktory doprowadza do pekniecia jajeczka :p chyba bedziemy dzialac w tym tyg co drugi dzien i zobaczymy ale jestem w szoku bo zawsze deliktnie ale jakas druga kreska wychodzila a teraz biel jak na testach ciazowych : o
 
reklama
Dziewczyny w poprzednim cyklu robilam testy owu i wychodzily mi kreski moze nie takie tluste piekne ale cos bylo, w tym msc dzis mam 15 dc i nadal nie wychodzi nic a wg moich aplikacji za 3-4 owu. Negatywne testy oznaczaja ze w tym msc moze owu nie byc w ogole ? Tzn tak wiem, testy pokazuja czy w organizmie jest ten hormon ktory doprowadza do pekniecia jajeczka :p chyba bedziemy dzialac w tym tyg co drugi dzien i zobaczymy ale jestem w szoku bo zawsze deliktnie ale jakas druga kreska wychodzila a teraz biel jak na testach ciazowych : o
U mnie było podobnie, cały czas była albo bardzo jasna kreska albo wcale ale w dzień przed owulacja nagle się pojawiła mocna kreska:) także nie bylo tego stopniowania
 
Do góry