reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

U mnie było podobnie, cały czas była albo bardzo jasna kreska albo wcale ale w dzień przed owulacja nagle się pojawiła mocna kreska:) także nie bylo tego stopniowania
Dzieki troche mnie pocieszylas :) juz zaczelam sie zastanawiac czy to xzasem nie jest jakas ferelna paczka z allegro, bo w tym msc mam nowe testy 🤔
 
reklama
Witam się z Wami w 1 dc. Styczeń nie okazał się dla mnie łaskawy, wręcz przeciwnie tsh mi wzrosło także wróciłam do punktu wyjścia. Gratuluję wszystkim, którym się udało i trzymam kciuki za resztę!
 
Hej. Ja tak samo witam się w 1dc😭😭. A już tak się nie mogłam doczekać tego dnia, żeby w końcu zatestowac.. a tu rano patrzę i 🐵. I znów smutek i załamanie ...
 
Dziewczyny w poprzednim cyklu robilam testy owu i wychodzily mi kreski moze nie takie tluste piekne ale cos bylo, w tym msc dzis mam 15 dc i nadal nie wychodzi nic a wg moich aplikacji za 3-4 owu. Negatywne testy oznaczaja ze w tym msc moze owu nie byc w ogole ? Tzn tak wiem, testy pokazuja czy w organizmie jest ten hormon ktory doprowadza do pekniecia jajeczka :p chyba bedziemy dzialac w tym tyg co drugi dzien i zobaczymy ale jestem w szoku bo zawsze deliktnie ale jakas druga kreska wychodzila a teraz biel jak na testach ciazowych : o
Ja mam pozytywny dopiero 24h przed owu, wcześniej są bladziochy same
 
Ja dzisiaj 22dc, 8dpo test ciazowy bialutki. Ostatnio mi wyszedł cień cienia w 23dc. Okres powinien być między czwartkiem a niedziela ale po tym lyzeczkowaniu to ciężko cokolwiek przewidzieć :/
 
Witam w 43 dc, zapalenie przydatkow sie leczy. Dzisiaj byłam na badaniach z krwi i wyniki na wieczór albo jutro rano. Mam strasznie obrzmiale piersi, są takie pełne jak nigdy i czuje takie mrowienie w sutkach😁
 
Dziewczyny w poprzednim cyklu robilam testy owu i wychodzily mi kreski moze nie takie tluste piekne ale cos bylo, w tym msc dzis mam 15 dc i nadal nie wychodzi nic a wg moich aplikacji za 3-4 owu. Negatywne testy oznaczaja ze w tym msc moze owu nie byc w ogole ? Tzn tak wiem, testy pokazuja czy w organizmie jest ten hormon ktory doprowadza do pekniecia jajeczka :p chyba bedziemy dzialac w tym tyg co drugi dzien i zobaczymy ale jestem w szoku bo zawsze deliktnie ale jakas druga kreska wychodzila a teraz biel jak na testach ciazowych : o
U mnie w tym cyklu owu przesunela się na 19dc,też myślałam, że mam wadliwe testy. Pozostaje cierpliwie czekać, u mnie to było aż 3 dni spóźnienia 😉
 
reklama
Hej, u mnie bez niespodzianek czyli @ jedyną niespodzianką jest jedynie to, że tak wcześnie... Po 30 dniowym grudniowym cyklu ten miał zaledwie 23... Cykle mam raczej regularne między 26-28 dni, ale w grudniu miałam bardzo dużo stresów i teraz to wszytsko wyszło.
Szyjkę sprawdzałam wczoraj i przedwczoraj była nisko a dziś temperatura spadła.
 
Do góry