reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Hej, u mnie bez niespodzianek czyli @ jedyną niespodzianką jest jedynie to, że tak wcześnie... Po 30 dniowym grudniowym cyklu ten miał zaledwie 23... Cykle mam raczej regularne między 26-28 dni, ale w grudniu miałam bardzo dużo stresów i teraz to wszytsko wyszło.
Szyjkę sprawdzałam wczoraj i przedwczoraj była nisko a dziś temperatura spadła.
Szkoda 😔
 
reklama
U mnie dziś 25dc do @ 3dni, a kompletnie żadnych objawów. Przed okresem nigdy nie miałam objawów, także u mnie ciężko stwierdzić, jedynie test za 3dni 😂
 
Dziewczyny czy któraś z was brała duphaston? Po jakim czasie od odstawienia dostawaliście @? Jak brałam anty to zazwyczaj na 2 dzień po odstawieniu a tutaj 4 doba i ani widu ani słychu :/
 
Cześć dziewczyny dzisiaj zrobiłam betę i wyszła 92,700 mam się martwić czy wszystko ok pierwszy raz w życiu robiłam takie badanie i kompletnie się na tym nie znam jestem 3 dni przed @
 
Cześć dziewczyny dzisiaj zrobiłam betę i wyszła 92,700 mam się martwić czy wszystko ok pierwszy raz w życiu robiłam takie badanie i kompletnie się na tym nie znam jestem 3 dni przed @
Ja bym sie cieszyla. Ale nie wartosc jest istotna - ta potwierdza ciaze a przyrost po 48h więc zrób raz jeszcze i będziesz wiedzieć czy jest wszystko ok :).
 
Po 3 dniach plamienia właśnie przyszła [emoji204] ale pozytywne myślenie wróciło. Po [emoji204] udam się do ginekologa, mam przeczucie, że za moimi niepowodzeniami stoi jakaś głupota. Bez spiny a marzenia się spełnią [emoji3060] widzimy się w poście lutowym [emoji4] polubiłam tu z Wami być
 
reklama
Do góry