reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Cześć dziewczyny.
Dawno się nie udzielałam, bardziej aktywnie to na staraczkach 2020, chciałam powiedzieć że w końcu się nam udalo!!!
Nie wiem czy któraś z Was mnie kojarzy, ale podczytuje co jakiś czas i trzymam za Was wszystkie kciuki. Nie poddawajcie się, przesyłam ciążowe wiruski ❤️❤️❤️😁
Test z dziś rana, dzień po terminie miesiączki.
Hej, gratulacje!
W którym cyklu Wam się udalo?
Jakaś recepta na sukces? :D
 
Hej, gratulacje!
W którym cyklu Wam się udalo?
Jakaś recepta na sukces? :D
Dzięki! :)
W 5cs.. ale miałam wrażenie że to trwało wieki... Strasznie przeżywałam każde niepowodzenie i tym razem byłam gotowa na kolejne, a tu taki szok! :D
Ogólnie z mężem braliśmy fartilman dla niej i dla niego, omega 3, mąż mace, ja olej z wiesiołka do owulacji ale nie wiem czy coś na mnie działał raczej nie zauważyłam różnicy w ilości śluzu.. 2 cykl stosowaliśmy też żel conceive plus.. a przytulanki były 3 dni przed owu, dzień przed owu i w dzień owu(robiłam testy)
Czy to wszystko coś pomogło nie mam pojęcia ale jak widać podzialalo :)
A i jeszcze w tym miesiącu zaczęliśmy biegać po pracy co drugi dzień, tak żeby mieć więcej ruchu i szczerze to ja nie cierpię biegać ale zmuszałam się a jak już wracaliśmy to taka palna energii byłam :D no i trochę odpuściłam udzielanie się na forum.. chyba za bardzo mnie to nakręcało, ale nie powiem czytałam cały czas.. to jak uzależnienie :D
 
Gratulacje [emoji3059] rosnijcie zdrowo [emoji16]
Cześć dziewczyny.
Dawno się nie udzielałam, bardziej aktywnie to na staraczkach 2020, chciałam powiedzieć że w końcu się nam udalo!!!
Nie wiem czy któraś z Was mnie kojarzy, ale podczytuje co jakiś czas i trzymam za Was wszystkie kciuki. Nie poddawajcie się, przesyłam ciążowe wiruski [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji16]
Test z dziś rana, dzień po terminie miesiączki.
 
Gratuluję @Mystriousmc 🥰
U mnie dziś 12dpo, wczoraj zatestowałam z ciekawości, ale chyba za wcześnie (a raczej nic z tego) i biel 😞 Czekam na kolejny test do wtorku.
Dziękuję bardzo :)
Dlatego ja testowałam dopiero dzień po spodziewanej @, która u mnie była zawsze 14 dni po.. jak ma być ciąża to nie ucieknie a i nerwy nie potrzebne są jak się testuje i wychodzi biel a później może jeszcze coś z tego być. Głowa do góry! Napewno w końcu się uda 😊❤️
 
reklama
Szkoda, że @Karola94 ostatnio tak rzadko wpada, tabelka taka smutna, nieuzupełniona :D
Hej dziewczyny, przepraszam za nieobecność i braki ale zmarł mi ktoś bardzo bliski na covid, i nie miałam głowy żeby tu wejść, nie wiem czy się odkopię żeby uzupełnic tabelkę ale się postaram :)
 
Do góry