reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Naprawdę po pozytywnym może być za późno? Przeciez jasno jest powiedziane że po pozytywnym wyniku owu następuje między 24-36h.
po pozytywnym teście może nawet nie dojść do owulacji🙂 jak powiesz lekarzowi, ze masz owulacje tego i tego dnia cyklu, bo wtedy wychodzą Ci testy, to lekarz tylko się uśmiechnie i powie, ze testy to taka ciekawostka i nie należy im ufać😀
 
Ja jakoś nie mogę się przemoc do mierzenia temperatury 😭
Liczę, ze testy pomogą. Jest to pierwszy cykl z testami.
Dziewczyny trzymam kciuki żeby na koniec stycznia każda już miała dwie kreski!
A mnie przerażają testy owu... Sikanie do kubeczka. Jak Wy to robicie? Ja mam rękę obsikana aż do łokcia 🙈😂😂
 
W tym cyklu spróbuje wyceleowac również w przed dzień owu 🙂 zaczęłam mierzyć temp więc zobaczymy jak będzie 😊
dni płodne to nawet tydzień przed owu. Nie ma co strzelać w dzień owu czy dzień przed, tylko trzeba się regularnie starać co najmniej tydzień przed planową owu😉 plemniki na jajeczko poczekają (do 7 dni), owulacja na plemniki nie będzie czekać
 
po pozytywnym teście może nawet nie dojść do owulacji🙂 jak powiesz lekarzowi, ze masz owulacje tego i tego dnia cyklu, bo wtedy wychodzą Ci testy, to lekarz tylko się uśmiechnie i powie, ze testy to taka ciekawostka i nie należy im ufać😀

Oooo, to tez ciekawa informacja, warto wiedzieć na przyszłość. Plus jest taki- mam pewność, ze owulacja była potwierdzona przez lekarza
 
Zdjęcie
 

Załączniki

  • IMG_8047.jpg
    IMG_8047.jpg
    59,1 KB · Wyświetleń: 51
reklama
A mnie przerażają testy owu... Sikanie do kubeczka. Jak Wy to robicie? Ja mam rękę obsikana aż do łokcia 🙈😂😂
mi tez się zdarza, dlatego nie lubię ich robić🤣 ale całkiem logicznie mi wychodzą, wież je robię, żeby wiedzieć, kiedy @ przyjdzie

Oooo, to tez ciekawa informacja, warto wiedzieć na przyszłość. Plus jest taki- mam pewność, ze owulacja była potwierdzona przez lekarza
jak potwierdzona przez lekarza to najważniejsze😁 można jeszcze badać progesteron tydzień po owu i wtedy tez mamy obraz czy ta owu była czy raczej nie.
Ja robię od półtora roku robię testy owu jednej firmy i już się ich nauczyłam i całkiem im ufam, ale to wszystko zależy od organizmu itd
 
Do góry