reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Proszę mnie wpisać na testowanie 17.01 :-) W tym cyklu będę robić testy owu i myślę nad mierzeniem temperatury pierwszy raz ale to chyba nie dla mnie bo nie wstaje o stałych porach, dzieci mi się budzą w nocy na mleko więc wyniki mogą być zafalszowane. To nasz 3 cykl staran o 3 dziecko :-) Może to będzie ten 😁
 
reklama
Hej, będę testować 24.01. To będzie mój drugi cykl z clostilbegyt po wrześniowym usuwaniu ciąży pozamacicznej. Ogólnie już 16 cykl starań ☹️
 
Cześć dziewczyny! Wesołych świąt ❤️ nie wiem czy będę testować w styczniu bo owulacja najprawdopodobniej dzisiaj albo jutro, a mój chłop niezdatny do życia po spotkaniu rodzinnym 😔 ale z chęcią tu może przycupne ☺️ powodzenia wszystkim ❤️
 
Hej! Można dołączyć? :) jestem jeszcze przed owu, ale już mam jej objawy, więc powinna być o czasie, dlatego testować będę 11-12.01 :) po takim czasie starań absolutnie nie wierze, ze się uda, aleeeee ponoć nadzieja czyni cuda🙈
 
reklama
Do góry