reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
❤ Drugi cykl starań :) Pierwszy cykl bez monitorowania dopiero w drugim kupiłam testy owulacyjne i robiłam je dwa razy dziennie. Dzięki testom dowiedziałam się że owulacje miałam 3 dni wcześniej niż myślałam ☺
Super :)
Ja mam dosyć długie cykle i wyrzucałam testy do kosza i nie testowałam owu do samej @, chyba duzy błąd :) raz przez przypadek w 34 dc wyskoczył pozytyw 🙊 ale nic z tego nie wyszło ;)
Teraz 1 cykl stymulowany i monitorowany odrazu u gine, a przez święta przedłuża się wszystko :)
 
Pierwszy pozytywny test byl o 11 godzinie a wieczorem koło 21 przytulanki ☺ później na drugi dzień z rana też były przytulanki ☺ i kolejny dzień też z rana :p

To widzę, ze mamy podobnie 🤣
U nas pierwszy pozytywny 22- przytulanki były o 20, później koło 1 w nocy i rano. Także jest szansa, ze będą dwie kreseczki! Obyś mnie zaraziła
 
Super :)
Ja mam dosyć długie cykle i wyrzucałam testy do kosza i nie testowałam owu do samej @, chyba duzy błąd :) raz przez przypadek w 34 dc wyskoczył pozytyw 🙊 ale nic z tego nie wyszło ;)
Teraz 1 cykl stymulowany i monitorowany odrazu u gine, a przez święta przedłuża się wszystko :)
Z testami owulacyjnymi jest różnie i nie każdemu dobrze wychodzą :)
Jak teraz monitorujesz wszystko u gine to będzie dobrze 🥰 trzeba próbować wszystkiego aż w końcu się uda ❤
 
reklama
Do góry