reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Kurcze mam nadzieję że nie 😏 Zawsze robię tak, że paski są w tym okienku. Jak dziewczyny wrzucały zdjęcia to wydawało mi się że wygląda to tak samo
Spójrz, zrobiłam teraz zdjęcie tego samego testu zgodnie z Twoją sugestia i wynik niemal identyczny, czyli chyba dobrze robię, ufff... 😁
Liczę na to, że w nowym cyklu samo będzie się oznaczać, no chyba że to zła zakładka...
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-17-11-47-47-362_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-01-17-11-47-47-362_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    230,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Spójrz, zrobiłam teraz zdjęcie tego samego testu zgodnie z Twoją sugestia i wynik niemal identyczny, czyli chyba dobrze robię, ufff... 😁
Liczę na to, że w nowym cyklu samo będzie się oznaczać, no chyba że to zła zakładka...
Zakładka dobra, tylko zdjęcie zbyt dalekie i nie ogarniał kresek :) Już teraz wiesz 😃
 
Dziękuję wam za odpowiedzi 💞 Będę robić dalej testy przez jeszcze kilka dni i zobaczymy, to mój pierwszy cykl więc nie zdziwię się jeśli ominęłam peak po prostu 🙈
 
Dziewczyny robiące testy owu pomocy 🙈 czy zdarzyła wam się taka sytuacja? Testuje od początku cyklu, głównie lh rosło jak widać na zdjęciu, cykle mam długie około 30-34 dni, owulacja według różnych apek powinna być między 15 a 21 dniem, jednak w pewnym momencie poziom zaczął spadać. Czy którejś się tak zdarzyło, czy to normalne? Zamierzam nadal testować ale może mam cykl bezowulacyjny? (chociaż trochę czuję jajniki od kilku dni)
Tak może być! U mnie było podobnie i tez się martwiłam. Cykle mam podobnej długości jak Ty i peak wyszedł w 19dc. Będzie dobrze i testuj dalej.
 
Hej dziewczynki
Wygląda na to że znowu wracam do gry😄.
Dziś /jutro owu, testować myślę 30/31 stycznia, czyli jednak za testuje w styczniu.
Mialam testować 10.01, ale @Przyszła w 25dc, myslalam, że to już koniec, a jednak😄😄
 

Załączniki

  • Screenshot_20210117_163434_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_20210117_163434_com.bm.android.thermometer.jpg
    166,1 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry