reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Właśnie się zastanawiam czy nie iść do innego. Tylko nie wiem czy szukać czegoś przed poniedziałkiem czy poczekać narazie i potem ewentualnie...
Nie czekaj. Idz do innego. dziwna w ogole sprawa, ze lekarz nie widzial tetna i kazal nadal czekac (nie wiem czy nie powinien dać skier do szpitala hmm ).. mojej przyjaciółce tez tak powiedzial, że nie ma tętna. pojechala od razu do szpitala i tętno było. tylko ona akurat tez krwawiła, wiec dlatego dostala skierowanie do szpitala hmm. teraz u niej już wszystko dobrze i dzieciątko się zdrowo rozwija - dostala douphaston. napisz który to dokladnie tydzien z ostatniej OM, bo nie znam długości Twoich cykli. albo podaj dlugosc cykli to ci wyliczę. u mnie serduszko było w 6+5...
 
Hej! ;)
Witam się z Wami i obiecuje sobie, ze już zostanę. 23dc dzisiaj, 7dpo... próbuje się nie nastawiać, ale mam TAKA nadzieje. :( teoretycznie 🐵 za tydzień ale wiem ze z testami nie wytrzymam aż tyle 🙂
Ahh mam tak samo. Ja dziś 6dpo i też już snuje, kiedy najszybciej mogę zrobić test (oczywiście mam ich zapas stąd też bardziej kuszą :D). Nastawiam się na testowanie 12dpo, ale też już ciężko wytrzymać. Dodatkowo co jakiś czas odczuwam delikatne kłucie prawego jajnika (gdzie ja nigdy prawie nic nie czuje, jeśli chodzi o jakieś bole w tych okolicach) dlatego zaczynam się powoli nakręcać :D. No, ale nic trzeba cierpliwie czekać i zająć czymś głowę. Teraz dzień babci i dziadka, więc następne dni i week zleci intensywnie, a potem już z górki, bo w pon rano robię test. Jutro po południu mam gina, więc się może dowiem i potwierdzi, czy była owu tak jak testy pokazywały i czy u mnie czysto, jeśli chodzi o infekcje, bo ost miałam z tym problem, choć teraz nic już niepokojącego nie odczuwam, więc liczę, żę będzie git. Życzę wszystkim testującym pięknych dwóch kreseczek. Miłej nocki dziewczyny !
 
Nie czekaj. Idz do innego. dziwna w ogole sprawa, ze lekarz nie widzial tetna i kazal nadal czekac (nie wiem czy nie powinien dać skier do szpitala hmm ).. mojej przyjaciółce tez tak powiedzial, że nie ma tętna. pojechala od razu do szpitala i tętno było. tylko ona akurat tez krwawiła, wiec dlatego dostala skierowanie do szpitala hmm. teraz u niej już wszystko dobrze i dzieciątko się zdrowo rozwija - dostala douphaston. napisz który to dokladnie tydzien z ostatniej OM, bo nie znam długości Twoich cykli. albo podaj dlugosc cykli to ci wyliczę. u mnie serduszko było w 6+5...
Ostatnią miesiączkę miałam 22.11 ale u nie wiem jak dlugie mam cykle bo w październiku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. I ten okres 22 miałam wywołany w 42 dniu cyklu.
 
Jutro idę znowu na betę
Najprawdopodobniej beta i tak Ci wzrośnie co jest spowodowane samym pecherzykiem, przynajmniej u mnie tak było....beta rosła, pęcherzyk i zarodek nieznacznie się powiekszał a tętna nie było....I niestety też słyszałam że "może owulacja była później... "
Idź koniecznie do innego lekarza i powiedz otwarcie, że prosisz o szczera rozmowę.
Powodzenia i trzymam kciuki 🤗🤞
 
reklama
Do góry