reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Czesc dziewczyny, witam sie z wami po miesiecznej przerwie, od weekendu zaczynamy ponowne - bo gdzies w przyszlym tyg powinna byc owu, nowe starania nowy rok nowa ja :D
Dziewczyny witam się z wami w 38 dc ❤️
Lily ja tak mialam ostatnio, zawsze cykle 31 dniowe jak w zegarku, przesunelo mi sie do 36 dni, okres przyszedl 5 dni pozniej a w nastepnym cyklu mialam cykl krotszy wlasnie o te 5 dni 🤯
 
reklama
Czesc dziewczyny, witam sie z wami po miesiecznej przerwie, od weekendu zaczynamy ponowne - bo gdzies w przyszlym tyg powinna byc owu, nowe starania nowy rok nowa ja :D

Lily ja tak mialam ostatnio, zawsze cykle 31 dniowe jak w zegarku, przesunelo mi sie do 36 dni, okres przyszedl 5 dni pozniej a w nastepnym cyklu mialam cykl krotszy wlasnie o te 5 dni 🤯
No więc dlatego czekam tym bardziej że wczorajszy test był negatywny 😂
 
Ostatnią miesiączkę miałam 22.11 ale u nie wiem jak dlugie mam cykle bo w październiku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. I ten okres 22 miałam wywołany w 42 dniu cyklu.
O kurczę to faktycznie długo trwał poprzedni cykl. To ciężko tu stwierdzić. A robiłaś może testy owu i wiesz mniej więcej kiedy miałaś? Może ta ciąża jest młodsza przy tak długich cyklach.
 
O kurczę to faktycznie długo trwał poprzedni cykl. To ciężko tu stwierdzić. A robiłaś może testy owu i wiesz mniej więcej kiedy miałaś? Może ta ciąża jest młodsza przy tak długich cyklach.
Nie, nie robiłam. Zdałam się poki co na los i stwierdziłam ze jak się nie będzie udawać przez kilka cykli to zacznę. A tu bum, dwie kreski. Radość a teraz strach ...
 
Na usg nic nie było widoczne?? Czy jak
Powiedział że jest pęcherzyk żółtkowy i ze to dobrze. Tyle wiem. Kurde zła jestem na siebie ze nie wiedziałam tego co teraz po wizycie. Zadała bym więcej pytań. A tak to nic nie wiem tak naprawdę. I jeszcze ze ciaza jest mała, wygląda na młodszą na usg. Wiec moze naprawdę jest wczesna. Tyle ze ta beta mi wyszła taka wysoka...
 
Powiedział że jest pęcherzyk żółtkowy i ze to dobrze. Tyle wiem. Kurde zła jestem na siebie ze nie wiedziałam tego co teraz po wizycie. Zadała bym więcej pytań. A tak to nic nie wiem tak naprawdę. I jeszcze ze ciaza jest mała, wygląda na młodszą na usg. Wiec moze naprawdę jest wczesna. Tyle ze ta beta mi wyszła taka wysoka...
Może błąd laboratorium, tak też się zdarza. Powtórzyłaś betę?
 
Powiedział że jest pęcherzyk żółtkowy i ze to dobrze. Tyle wiem. Kurde zła jestem na siebie ze nie wiedziałam tego co teraz po wizycie. Zadała bym więcej pytań. A tak to nic nie wiem tak naprawdę. I jeszcze ze ciaza jest mała, wygląda na młodszą na usg. Wiec moze naprawdę jest wczesna. Tyle ze ta beta mi wyszła taka wysoka...
Idź do innego lekarza. Bo przy takiej becie to już dawno powinien być zarodek z serduszkiem.. Szukaj na już i idź..
 
reklama
Do góry