reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Tak, tak byłam! :) Wszystko dobrze. Dostałam listę badań do zrobienia na kolejną wizytę. Dzisiaj leci już 6t5d [emoji5] Fasolka zmierzona, tętno jest. Czekam na ten 8 luty jak na szpilkach. Senna i zmęczona chodzę. Dobrze, że mam jak odpoczywać w domu[emoji846]
Co u Was? Byłaś już na usg? :)
 
Tak, tak byłam! :) Wszystko dobrze. Dostałam listę badań do zrobienia na kolejną wizytę. Dzisiaj leci już 6t5d [emoji5] Fasolka zmierzona, tętno jest. Czekam na ten 8 luty jak na szpilkach. Senna i zmęczona chodzę. Dobrze, że mam jak odpoczywać w domu[emoji846]
Suuuuper! 😊 odpoczywaj dużo 😁
 
Cześć dziewczyny :)
Byłam dzisiaj u innego ginekologa. 6 tydz i 3 dzien ciazy według usg. Przez odstawienie tabletek owulacja przesunęła mi się o 2 tygodnie aż :o
Dzisiaj było pieknie slychac serduszko :) tak się cieszę :)
Super tak czułam, ze przy tak długim poprzednim cyklu mogło się u Ciebie coś rozregulowac i owu mogła się przesunąć. Bardzo się cieszę i gratuluję 😍!
 
Witajcie z samego rano, wczoraj ja rownież nie wytrzymałam i beta 15,1, aż sama nie mogę uwierzyć 😍po 15 cyklach starań, po wielu zwątpieniach jest nadzieja:)
 

Załączniki

  • 2661E0FC-05BA-49AA-AC44-A8DBAEC45BAB.jpeg
    2661E0FC-05BA-49AA-AC44-A8DBAEC45BAB.jpeg
    85,2 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry