reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Cześć wszystkim.
Chciałabym do Was dołączyć. W tym roku skończę 30 lat. Staramy się z mężem od 6 lat.. po ponad 3 latach urodziłam synka który zmarł w 12 dobie z powodu wady serca i ZD. Półtora roku później zaszłam w kolejną ciążę, którą poroniłam po wywołaniu lekami w 8 tyg.. w 6 tyg doszło do obumarcia płodu. Ponad rok temu byłam zapisana na kreski wtedy cykl był nieudany a w kolejnym miesiącu była ta ciąża którą straciłam. Wracam do Was na kreski jeśli mnie przyjmiecie. Obecnie jest to ostatni cykl naturalny bo od następnego podchodzimy do ivf.
Wyniki mamy okej.. poza immunologią bo w cytokinach mam bałagan. Na lekach się naturalnie nie udało.. 3 iui też bez żadnego efektu.. dlatego pozostaje nam już tylko ivf. Chyba że ten cykl będzie tym udanym w co wątpię. @c_or_nelia zapisz mnie proszę na 30 stycznia.
Strasznie mi przykro, że musiałaś przez to przejść. Będziemy Cię wspierały ile damy radę ❤️ tulę mocno i trzymam kciuki za pozytywne zakończenie
 
reklama
Cześć wszystkim.
Chciałabym do Was dołączyć. W tym roku skończę 30 lat. Staramy się z mężem od 6 lat.. po ponad 3 latach urodziłam synka który zmarł w 12 dobie z powodu wady serca i ZD. Półtora roku później zaszłam w kolejną ciążę, którą poroniłam po wywołaniu lekami w 8 tyg.. w 6 tyg doszło do obumarcia płodu. Ponad rok temu byłam zapisana na kreski wtedy cykl był nieudany a w kolejnym miesiącu była ta ciąża którą straciłam. Wracam do Was na kreski jeśli mnie przyjmiecie. Obecnie jest to ostatni cykl naturalny bo od następnego podchodzimy do ivf.
Wyniki mamy okej.. poza immunologią bo w cytokinach mam bałagan. Na lekach się naturalnie nie udało.. 3 iui też bez żadnego efektu.. dlatego pozostaje nam już tylko ivf. Chyba że ten cykl będzie tym udanym w co wątpię. @c_or_nelia zapisz mnie proszę na 30 stycznia.
Bardzo mi przykro z powodu wszystkich Twoich dotychczasowych przejść. Jesteś bardzo dzielna ❤️ Posiedź z nami (oby tylko chwilę) i trzymam kciuki, żebyś już za moment uciekła na mamy. Powodzenia 🤞
 
Za dużo tego jak na jedną osobę. Strasznie współczuję. Mam nadzieję, że Ci się uda. Mocno przytulam i trzymam kciuki!

Co do ZD to podobno cholina i DHA w połączeniu minimalizują ryzyko wystapienia wad genetycznych
Dziękuje. Biorę pueria uno tam jest cholina i DHA.. na szczęście była to losowa wada więc nadzieja że się nie powtórzy.
Strasznie mi przykro, że musiałaś przez to przejść. Będziemy Cię wspierały ile damy radę ❤️ tulę mocno i trzymam kciuki za pozytywne zakończenie
Dziękuje ❤️
Bardzo mi przykro z powodu wszystkich Twoich dotychczasowych przejść. Jesteś bardzo dzielna ❤️ Posiedź z nami (oby tylko chwilę) i trzymam kciuki, żebyś już za moment uciekła na mamy. Powodzenia 🤞
Dziękuje ❤️
 
Bardziej mi przykro to jest nie doopisania co musieliście przejsc...😭 a jeśli chodzi o cytokiny co na to immunolog? Nie proponował "wyprowadzenia" ich? Pytam bo u mnie też rozchulane cytokiny
Dostałam encorton 15 mg i odrazu podchodziliśmy na tym leku do iui, ale za żadnym razem nic nie ruszyło. Więc teraz mamy 2 szczepienia limfocytami i podchodzimy do ivf z lekami ale jeszcze nie wiem jakimi.
A jak u Ciebie? Regulujesz je jakimiś lekami?
 
Dostałam encorton 15 mg i odrazu podchodziliśmy na tym leku do iui, ale za żadnym razem nic nie ruszyło. Więc teraz mamy 2 szczepienia limfocytami i podchodzimy do ivf z lekami ale jeszcze nie wiem jakimi.
A jak u Ciebie? Regulujesz je jakimiś lekami?
Którego immunologa wybrałaś? Ja jestem
pacjentką dr P. U mnie encorton 10 jest wdrożony od owulacji (na szczepienia się nie decydowaliśmy). W piątek zaczynamy stymulację do ivf i tutaj pewnie będzie encorton od punkcji.
 
Którego immunologa wybrałaś? Ja jestem
pacjentką dr P. U mnie encorton 10 jest wdrożony od owulacji (na szczepienia się nie decydowaliśmy). W piątek zaczynamy stymulację do ivf i tutaj pewnie będzie encorton od punkcji.
To ja brałam encorton już 2 tygodnie przed iui czyli przez cały cykl. A chodzę do profesora W.
 
reklama
Dziewczyny, biorę duphaston dopiero 7 dzień i dostałam okres… miałam to brać 10 dni. Czy mam przerwać czy dalej to brać?
 
Do góry