reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Dziewczyny, niedługo powinnam dostać wyniki zespołu antyfosfolipidowego. Do jakiego lekarza z nimi pójść? Immunolog czy hematolog?
 
Ona mi mówiła, że mogę dostać okresu w trakcie brania tego, bo endometrium jest cienkie, ale jakoś dziwne to jest dla mnie. Też nigdy o czymś takim nie słyszałam. Aleeee to oznacza, że w tym miesiacu będę testować!
Ja dostawałam 3 dni po odstawieniu, tylko że ja brałam by progesteron trochę później zaczął spadać.
 
Dziewczyny, biorę duphaston dopiero 7 dzień i dostałam okres… miałam to brać 10 dni. Czy mam przerwać czy dalej to brać?
Ale to taki okres okres czy tylko plamienia? Jeśli delikatne plamienie to ja miałam podobnie za drugim razem i kontynuowałam zgodnie z tym co lekarz mi powiedział. A bierzesz żeby sprzyjać implantacji czy na wywołanie miesiączki?
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam 😂. Ja wiem, ze przy PCOS te testy są do kosza ale jeszcze nigdy nie miałam tak wyraźnych kresek, moj rekord to był 0.34 w poprzednich cyklach a teraz kolejny pik. Jestem 6 dpo. Myślicie, że to może dobrze wróżyć? Ja nie wytrzymam do tego 11 🫣

Ovu obstawiam 28, śluz, kłucie w jajniku - no jest szansa, ze sobie wkręcałam ale kurcze jak nigdy to czułam 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20240103_185218_Premom.jpg
    Screenshot_20240103_185218_Premom.jpg
    279,3 KB · Wyświetleń: 86
Do góry