reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Tak, mamy jeszcze dwa i idziemy od razu za ciosem.

Chociaż w sobotę powtórzę jeszcze betę, bo w głowie mi siedzi, że ta sprzed 3 dni to wynik Ovi, a ta dziś to moja i będzie jeszcze rosła 🤯
Wiem, naiwnie ale nie da mi to spokoju.
no też mi to przyszło do głowy. Ale w sumie jesteś już ile dpt? Troche chyba dużo jak na betę 17 :(
 
Bylebyś na starsze dzieci opieki nie zrzucała - ja jako starsza musiałam dużo robić i dla mnie to okropne zachowanie rodziców, takie zrzucanie obowiązków przy młodszym dziecku na starsze - ze się zajmie, ogarnie, przypilnuje, pobawi, wszędzie zabierze. Skoro siostra jest starsza to może jej tak rodzice robili i musiała się zajmować Tobą i dlatego tak powiedziała
Co Ty, w zyciu bym tak nie zrobiła. Ja jestem najstarsza, siostra jest w sumie sporo ode mnie młodsza.
 
reklama
U mnie niestety bez happy endu.. 😢 beta spada
Bardzo mi przykro 🥺🥺

Monsters Inc Hug GIF
 
Do góry