reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Dziewczyny, która miała tak, że pierwsze 5 min negatywny i po czasie coś się pojawiło? I jak to się rozwinęło, chyba na 20 easy trafiłam 1 ewenement, i jakaś iskierka zabłysła, ale głos rozsądku mowi, że to tylko felerny test.
Edit. Aaaa jednak szaro to na zdjęciu wygląda a na żywo ślepa jestem i widzę tylko 2 kreski a koloru nie dopatrze, no i po czasie, więc zbieram siusiu, a jeszcze ta temperatura dziś, to ogolnie nie ma szans na to, by w to wierzyć.
Znaczy generalnie chyba nawet easy po 5 min już są niediagnostyczne. Ale na tych co mam schowane jako negatywne na wielu jest szara testowa.
 
Znaczy generalnie chyba nawet easy po 5 min już są niediagnostyczne. Ale na tych co mam schowane jako negatywne na wielu jest szara testowa.
Masakra z tymi testami, ale już emocje osiadly 🙃🙃🙃
 

Załączniki

  • 20240101_133832.jpg
    20240101_133832.jpg
    458,6 KB · Wyświetleń: 124
  • 20240101_133558.jpg
    20240101_133558.jpg
    479,6 KB · Wyświetleń: 123
Dzięki! To u nas fertilman plus. A jaki macie koenzym Q10? Szukam jakiegoś dobrego.
Kupowaliśmy z Naturell, później jakiś w aptece nie pamiętam nawet nazwy.

My po przebojach z Nucleoxem Pro nie bierzemy już tych dedykowanych, tylko wszystkie suplementy osobno. Jak na razie się to sprawdza, bo wyniki w końcu sie poprawiły, a cena jest nawet niższa.
 
reklama
Do góry