reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Łączę się w bólu! Nie wytrzymałam i też dziś siknełam, 12 dpo i biało jak śnieg 😞 wczoraj rano miałam jakieś plamienia, które normalnie już by się rozkręciły w okres, więc pomyślałam, że to jakimś cudem implementacja. W styczniu nam stuka rok starań...
U nas w marcu 3 lata... Ja jeszcze siknę po południu. Ale nadzieja mała.
 
Myślę, że to po prostu ‚jeszcze nie jestem gotowy i nie wiem, kiedy bede’



Smutne
No prawda jest taka, że zmusic go się nie da. Może boi sie ograniczeń, zmian... mój mąż też na pierwsze potrzebował dojrzeć do tej decyzji, więc musiałam poczekać. Fakt byliśmy młodsi, zresztą po roku znajomości slub braliśmyba zaraz po nim zaszlam w ciążę.
 
Smutne
No prawda jest taka, że zmusic go się nie da. Może boi sie ograniczeń, zmian... mój mąż też na pierwsze potrzebował dojrzeć do tej decyzji, więc musiałam poczekać. Fakt byliśmy młodsi, zresztą po roku znajomości slub braliśmyba zaraz po nim zaszlam w ciążę.
Nie będę naciskać, bo mogę tylko pogorszyć sytuację. Zresztą nie zmuszę go do posiadania dziecka czy chociażby starań o nie. Piłeczka po jego stronie - on wie na milion procent, że ja jestem gotowa i jak tylko da mi znak to ruszamy z tematem. Cierpliwości mi trzeba…
 
Twierdzi, że chce. Tylko nie jest gotowy.

Wiem, że nie jesteśmy ze sobą długo, bo raptem 1.5 roku, ale bardzo się boję, że jak będziemy dłużej zwlekać to w życiu nic się nie uda…
Myślę, że to po prostu ‚jeszcze nie jestem gotowy i nie wiem, kiedy bede’
Mój były chłopak też nie był gotowy przez 4 lata ani na ślub, ani na dziecko. Jak się później okazało, nie był gotowy ze mną, bo obecnie ma i dziecko i żonę🤷‍♀️. Oczywiście nie mówię, że jest to reguła, tym bardziej, że nie znam ani Ciebie ani Twojego partnera. Ale zaobserwowałam to u siebie i u moich znajomych, że jak czasem nie "zaskoczy" od razu, to potem jest to trudne. Choć znam też przypadki, że impulsywne związki znajomych, którzy rzucali się od razu na głęboką wodę również kończyły się źle.
 
Ja próbowałam podejmować rozmowy z narzeczonym, bo mimo młodego wtedy wieku chciałam znać jego podejście ale wszystko było takie rozmyte 🤷. Ostatecznie z wielu powodów się z nim rozstałam i pierwszy tekst jaki usłyszałam "wiesz...jak ostatnio przyniosłem Ci klucze do pracy i miałam na rękach małe dziecko to sobie tak wyobraziłem, jakby było nasze" .... Gorące pozdrowienia... 🤦
simon cowell facepalm GIF
 
Nie będę naciskać, bo mogę tylko pogorszyć sytuację. Zresztą nie zmuszę go do posiadania dziecka czy chociażby starań o nie. Piłeczka po jego stronie - on wie na milion procent, że ja jestem gotowa i jak tylko da mi znak to ruszamy z tematem. Cierpliwości mi trzeba…


3mam kciuki co by podjął decyzję i był jej pewien, bo przekładamy a nigdy niewiadomo ile starania beda trwac.
 
Hej, staramy się o dziecko 3 cykle - bezskutecznie
Data ostatniej miesiączki 22 listopad - od tego czasu już cisza nie dostałam do tej pory ( przewidywana data 19.12.2023 )
19.12.2023 - test strumieniowy negatywny
22.12 - beTA hcg <010
Ciężko określić date kiedy mogłoby się udać ponieważ kochamy się codziennie czasami nawet 2 razy dziennie.
Czuję cały czas ból podbrzusza prawa/lewa strona
Od wczoraj również swędzenie i ból piersi i mega mdłości
Kupiłam kolejny test do wykonania jutro i zobaczymy.
Jak myślicie czy mimo negatywnej bety hcg i mimo upłynięcia prawie 2 tygodni mogłoby się udac?
 
Hej, staramy się o dziecko 3 cykle - bezskutecznie
Data ostatniej miesiączki 22 listopad - od tego czasu już cisza nie dostałam do tej pory ( przewidywana data 19.12.2023 )
19.12.2023 - test strumieniowy negatywny
22.12 - beTA hcg <010
Ciężko określić date kiedy mogłoby się udać ponieważ kochamy się codziennie czasami nawet 2 razy dziennie.
Czuję cały czas ból podbrzusza prawa/lewa strona
Od wczoraj również swędzenie i ból piersi i mega mdłości
Kupiłam kolejny test do wykonania jutro i zobaczymy.
Jak myślicie czy mimo negatywnej bety hcg i mimo upłynięcia prawie 2 tygodni mogłoby się udac?


Mogę doradzić jedno... seks co 2 dzien, może nawet 3. W okolicach owulacji codziennie. Czemu ? Gdyby nasienie bylo "slabsze" po co je tak dodatkowo osłabiać? Tak mi lekarz podpowiedział i sprawdziło się. Pewnie sa tacy, którym udaje sie przy codziennym.
 
reklama
Hej, staramy się o dziecko 3 cykle - bezskutecznie
Data ostatniej miesiączki 22 listopad - od tego czasu już cisza nie dostałam do tej pory ( przewidywana data 19.12.2023 )
19.12.2023 - test strumieniowy negatywny
22.12 - beTA hcg <010
Ciężko określić date kiedy mogłoby się udać ponieważ kochamy się codziennie czasami nawet 2 razy dziennie.
Czuję cały czas ból podbrzusza prawa/lewa strona
Od wczoraj również swędzenie i ból piersi i mega mdłości
Kupiłam kolejny test do wykonania jutro i zobaczymy.
Jak myślicie czy mimo negatywnej bety hcg i mimo upłynięcia prawie 2 tygodni mogłoby się udac?
Gdyby miałoby się udać to beta już 22 wyszłaby dodatnia. O ile masz regularne cykle. A owu była potwierdzona monitoringiem? Do lekarza sprawdzić czy owu się przesunęła lub na wywołanie okresu jeśli faktycznie miesiączka spóźnia się już tyle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry