reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Pozwolicie, że trochę zmienię temat 😁 Vinted - korzystacie, sprzedajecie? Mam w ciul rzeczy na sprzedaż ale przez FB tyle wiadomości od oszustów, że głowa mała.
No jak coś sprzedam to jak się cała procedura dalej odbywa?
Polecam Vinted! sprzedawałam sporo rzeczy i nigdy nie miałam problemu. Vinted dolicza do ceny koszty przesyłki, więc płaci za nią kupujący. Ty później tylko drukujesz etykietkę i idziesz do paczkomatu/orlen paczki/czy jaki tam sobie sposób przesyłki wybierze kupujący :) Kasę dostajesz jak kupujący odbierze przesyłkę, ale chyba działa to tak, że wpłaca ją z góry a Vinted po prostu ją blokuje (nie wiem bo nigdy nie kupowałam przez Vinted 😁)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Jestem tutaj nowa i chciałam powiedzieć kilka słów o sobie. Od mniej więcej pół roku staramy się o kolejne maleństwo. Mam już 3 letniego synka. W czerwcu niestety poroniłam drugą ciążę -okropny czas, trudno było mi się pozbierać. Od sierpnia dostaliśmy zielone światło do kolejnych starań. Od zawsze miałam regularne cykle co 24 dni. Wcześniejszy cykl przesunąłem mi się jednak troszkę dostałam okres w 27 dc. Teraz powinnam dostać miesiączkę 02.01 a tu dalej cisza. Robiłam test w 24 dc ale byk negatywny. Dziś jest już 29 dc i nadal nie mam okresu. Przez dwa ostatnie dni bardziej bolał mnie brzuch typowo okresowo i miałam wrażenie że już dostanę okres ale nadal cisza. Dziś jest już lepiej. Boję się zatestowac po raz kolejny, bo mimo wszystko myślę że okres przyjdzie. Poczekam jeszcze do jutra i jak nic się nie zmieni to zatestuje.
Trzymam za Was wszystkie kciuki :)
 
A ja Wam opowiem co ja zrobiłam wczoraj 😂
Sikam sobie na te papierki od 10DC. I wczoraj biuro, załatwienia na mieście, wizyta u fizjouro, jeszcze coś z autem się zaczęło dziać - generalnie dzień pełen wrażeń. I miałam w planach, że jak przyjdę do domu to sikam do kubka, bo prawie będzie 19nasta, bo trzeba zrobić test.
Wróciłam, wysikałam się i na ostatniej kropelce zorientowałam sie, że zapomniałam nasikać do kubka i że robię testy owulacyjne 😅
Czy to zaliczamy jako magiczne odpuszczenie? 😂
Ja przebiję - miałam dziś robić test ciążowy, ale pół nocy nie spałam, przez co rano byłam nieprzytomna. Po zwleczeniu się z łóżka i załatwieniu potrzeby zorientowałam się, że miałam przecież sikać na test 🙆‍♀️ tym sposobem odraczam wyrok do jutra.
 
Pozwolicie, że trochę zmienię temat 😁 Vinted - korzystacie, sprzedajecie? Mam w ciul rzeczy na sprzedaż ale przez FB tyle wiadomości od oszustów, że głowa mała.
No jak coś sprzedam to jak się cała procedura dalej odbywa?
Tak, kupuje i sprzedaje, tylko poprzez Vinted, jak ktoś proponuje jakieś inne szacher macher to od razu blokuje :)
 
Uwaga historia o słynnej koleżance z pracy 😁
Wczoraj przyniosłam blachę tiramisu do pracy z okazji urodzin, zeszło się bardzo dużo ludzi. Co chwilę ktoś podchodził, pytał z jakiej okazji ciasto, składał życzenia, przytulał. No był tłum i było głośno w dziale. Moja "koleżanka" zjadła już parę kawałków ciasta, nic nie mówiła. Przyszły nasze wspólne koleżanki (chociaż przyznały mi się, że jej nie trawią 🤣), usiadłyśmy przy stole..kawa, ciacho. Jedna się mnie pyta ile już lat kończę. Na co "koleżanka" się pyta: to co to za okazja? Masz urodziny? Aha. Nie wiedziałam. Myślałam, że nas ludzie odwiedzają z okazji Nowego Roku 🙄I pod nosem. "To wszystkiego najlepszego". Dodam, że był to już koniec naszego dnia pracy, więc trochę jej to zajęło 🤣
Bystrzacha 😂
 
Jeśli chodzi o wysyłkę z vinted przez InPost, to wystarczy kod ma przesyłce. Ja poprostu napisałam na pudełku i doszło bez problemu 🙂
 
Ostatnia edycja:
Pozwolicie, że trochę zmienię temat 😁 Vinted - korzystacie, sprzedajecie? Mam w ciul rzeczy na sprzedaż ale przez FB tyle wiadomości od oszustów, że głowa mała.
No jak coś sprzedam to jak się cała procedura dalej odbywa?
Tak i polecam. Nawet ostatnio pomyliłam rozmiar kurtki i babeczka wyslala od siebie ją tej Pani, która ten rozmiar chciała. Także na prawdę polecam.
 
reklama
Do góry