reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
@aurii_orelii dawaj szybko update po wizycie!!!
W sumie tak jak myślałam. Żadnych konkretów. Endometrium zgodne z betą, powiedział, że prog piękny i że bardzo dobrze, że taki wysoki. Nie wskazuje poki co.na zaśniad, a czy mnoga - mówił, żeby lepiej nie bo jestem po cesarce. Kazał brać acard 150 teraz. I więcej nic nie mógł powiedzieć, za tydzień kolejna wizyta ale już chyba u mnie w mieście..

No i wstawiam przyrost 😏 próg nawet nieco spadł 🤣
IMG_20240115_134052.jpg
 
W sumie tak jak myślałam. Żadnych konkretów. Endometrium zgodne z betą, powiedział, że prog piękny i że bardzo dobrze, że taki wysoki. Nie wskazuje poki co.na zaśniad, a czy mnoga - mówił, żeby lepiej nie bo jestem po cesarce. Kazał brać acard 150 teraz. I więcej nic nie mógł powiedzieć, za tydzień kolejna wizyta ale już chyba u mnie w mieście..

No i wstawiam przyrost 😏 próg nawet nieco spadł 🤣Zobacz załącznik 1603004
Przyrost wykurwisty w kosmos 💪
 
Fajnie Cię widzieć, chociaż wolałabym, żebyś trafiła od razu na mamusie, zamiast tutaj ;)

Co do cyklu bezowulacyjnego - tak, cykl wówczas wydłuża mi się o nawet 10-15 dni. Dlatego jeśli mam potwierdzenie, że jest bezowulacyjny, wolę wziąć dupka, żeby go trzymać w ryzach.
dzieki :)
tak mi się wydawało, ze gdzieś czytałam, ze cykl bezowulacyjny jest dłuższy. No to znaczy, ze chyba faktycznie w tym miesiącu u mnie nie było owy (oczywiście bez monitoringu mogę sobie tylko gdybać :p ) . Ale w sumie by się zgadzało, nawet w tym miesiącu nie czułam żadnych "objawów" owulki...

kurcze, ale ucieszyły mnie w tym miesiącu te wasze kreseczki @aurii_orelii i @Mademoiselle_Nika :)
 
W sumie tak jak myślałam. Żadnych konkretów. Endometrium zgodne z betą, powiedział, że prog piękny i że bardzo dobrze, że taki wysoki. Nie wskazuje poki co.na zaśniad, a czy mnoga - mówił, żeby lepiej nie bo jestem po cesarce. Kazał brać acard 150 teraz. I więcej nic nie mógł powiedzieć, za tydzień kolejna wizyta ale już chyba u mnie w mieście..

No i wstawiam przyrost 😏 próg nawet nieco spadł 🤣Zobacz załącznik 1603004
Pięknie 🥰 Dużo zdrówka dla Was!
 
Stawiałabym na zimo od stóp a nie od pęcherza :) lepiej w skarpetkach bez majtek niż w majtkach bez skarpetach. Brzmi dziwnie, ale działa :)
Akurat często śpię w bawełnianych skarpetkach, bo w stopy mi ciągle zimno, więc mi to nie pomaga 🥲
Chociaż fakt nago w skarpetkach jeszcze chyba nie spałam 😄
 
W sumie tak jak myślałam. Żadnych konkretów. Endometrium zgodne z betą, powiedział, że prog piękny i że bardzo dobrze, że taki wysoki. Nie wskazuje poki co.na zaśniad, a czy mnoga - mówił, żeby lepiej nie bo jestem po cesarce. Kazał brać acard 150 teraz. I więcej nic nie mógł powiedzieć, za tydzień kolejna wizyta ale już chyba u mnie w mieście..

No i wstawiam przyrost 😏 próg nawet nieco spadł 🤣Zobacz załącznik 1603004
Pięknie rośnie ❤️
 
reklama
W sumie tak jak myślałam. Żadnych konkretów. Endometrium zgodne z betą, powiedział, że prog piękny i że bardzo dobrze, że taki wysoki. Nie wskazuje poki co.na zaśniad, a czy mnoga - mówił, żeby lepiej nie bo jestem po cesarce. Kazał brać acard 150 teraz. I więcej nic nie mógł powiedzieć, za tydzień kolejna wizyta ale już chyba u mnie w mieście..

No i wstawiam przyrost 😏 próg nawet nieco spadł 🤣Zobacz załącznik 1603004
gratki jeszcze raz :-)
 
Do góry