reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

To może będą bardziej czytelne 🤣
 

Załączniki

  • IMG_4908.jpeg
    IMG_4908.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 123
  • IMG_4911.jpeg
    IMG_4911.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 129
  • IMG_4910.jpeg
    IMG_4910.jpeg
    2,9 MB · Wyświetleń: 124
reklama
Ja nie sadze żeby któraś miała coś przeciwko jakbyś odpowiedziała na grupie, przecież nie jest tak że wbiłaś randomowo z pozytywem, tylko starałaś się wspólnie z nami wszystkimi to wszystkie jesteśmy ciekawe jak to jest 😁
Też jestem ciekawa jak tam pierwsze objawy wyglądaja. Prawda, że bolą 💣💣? No i pytanie czy owulak wychodzi pozytywny bo to takie mity na ten temat krążą 😂 jak będziesz miała bete możesz zrobić w imię nauki 😂
 
Też jestem ciekawa jak tam pierwsze objawy wyglądaja. Prawda, że bolą 💣💣? No i pytanie czy owulak wychodzi pozytywny bo to takie mity na ten temat krążą 😂 jak będziesz miała bete możesz zrobić w imię nauki 😂
Były już takie eksperymenty - jednym w ciąży owulak wychodził pozytywny, innym negatywny.
Nie powielajmy mitu, że test owulacyjny wykrywa ciażę.
 
reklama
Otóż NFZ tego nie wymaga i nie finansuje przed drożnością!
Ja miałam drożność na NFZ, ale skierował mnie tam lekarz prywatnie, który pracuje w tym szpitalu. Powiedział, że drożność zrobimy na NFZ, ale muszę zrobić prywatnie badania, bo nie można tak ryzykować.
Ja miałam robione posiewy bakteryjne i pakiet urealasma/mykopasma/chlamydia.

Taki ten nasz NFZ..
o to mi właśnie chodzi, żeby ktokolwiek mnie poinformował, że dla mojego bezpieczeństwa powinnam we własnym zakresie wykonać takie i takie badania. Już nie chodzi mi żeby to było na NFZ, już samo to że udało się ogarnąć badanie drożności jest dla mnie dużym sukcesem. Tylko właśnie denerwuje mnie, że kurcze takie to wszystko poryte i nie ma odgórnych wytycznych dla np. szpitali żeby informować o wykazie niezbędnych badań. Przecież większość osób nie czyta forum, robi drożność i dziękuję. Ja nie czytając forum miałabym zrobioną cytologię i posiew w kierunku bakterii 😑😔
 
Do góry