reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

A

aOLA

Gość
chciałam zacząć styczniówki i pomyliłam daty:zawstydzona/y:
miał być oczywiście styczeń 2008:tak:

więc jeszcze raz


dziś zrobiłam teścik i wyszły dwie kreski:-)
według miesiączki termin powinnam mieć na ok 19 stycznia2008:-)

czas na mamy styczniowe2008:tak:
 
reklama
nareszcie, jestem mamawrzesniowa, ale z ciekawosci podczytuje inne mamusiowe watki i tak z utesknieniem czekałam na ten styczniowy, no i sie doczekałam.
 
czesc i dzięki:-)

narazie tu sama jestem i czekam na inne mamusie

samopoczucie ok chociaż czuję się inaczej ni w ciąży Piotrusiem Niestety zaczyna mnie mulić....
 
:-D
No to witaj Aaola. Mam tylko nadzieję, że to forum szybko się rozkręci i będzie nas tu więcej.
Dla pozostałych dziewczyn - kibicowałyśmy sobie z aaolą i razem czekałyśmy na dwie kreseczki. Jestem w 6 tyg. Wg kalkulatora termin wychodzi mi na 14 stycznia 2008. Pozdrawiam.;-)
 
czesc Jobo100 jak miło cię tu widzieć:tak: Ja też mam nadzieję że juz niedługo będzie nas tu więcej:happy:
 
witam i gratuluję stycznióweczkom 2008 :tak::-):tak:
MagdoRybko Tobie szczególnie :tak: (pewnie jeszcze nie wiesz o tym wątku ;-))
 
reklama
Do góry