reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Frodo i Pandi- ogromne gartualcje. Duzo zdrowka dla Was i Waszych malych pociech:-):-):-)
Agnie- ja tez ostatnio miewam durne sny.....Kilka dni temu snilo mi sie, że moje dziecko mialo wade serduszka, podszedl do mnie jakis stray czlowiek i powiedzieal ze sam umiera to moze to serce oddac mojemu malemu synkowi. Jak sie rano obudzilam to bylam w wielkim szoku
Jobo- ciesze sie, że z Twoim synkiem juz wszystko w porzadku. Bidulko- nerwow sie najadlas co nie miara ale na szczescie juz jest dobrze ;-):tak::-)
Ja dzis zrobilam sobie 2 godzinny spacerek po miescie- poszlam wrzucic na WOSP. Zmeczylam soie jak osiol ale warto bylo bo pogoda super...
A moj mezulo znowu rano wyjezdza i zostaje sama z tesciami:baffled:Smutno mi baldzio:-(
Acha- Anja z Nadia wychodza jutro ze szpitala:-)
 
reklama
Ja tez byłam wrzucić na WOŚP :tak:Olisiek leżał nawet w inkubatorku podarowanym przez WOŚP:-)
A ja się nawet nie kładę, bo za ok godzinkę mój głodomorek wstanie do jedzenia.Zważyliśmy go dzisiaj............2500kg!:-):-):-):-)Rośnie chłopak jak na drożdżach:blink:
Kupiłam mu dzisiaj ubranko w Smyku.........na rozmiar 50 będzie miał na wyjścia do lekarza...jest słodkie;-)
 
Dziń dybry. :-D
Przez bóle krzyża zasnęłam dziś dopiero o 3ciej :/ No ale przynajmiej dłużej niż zwykle dziś pospałam, bo zrobiłam mężowi kanapki do pracy o 2giej w nocy, a nie jak zwykle o 5:30 :-p Zaraz zbieram się na ip na KTG, zobaczymy co tam się dzieje... :-) Cu!
 
ja za to przez ostatnie dwie noce razem pospałam 8godzin... :confused::oo: ledwo stoję na nogach!
dziewczyny jak to jest z tym czopem śluzowym, to możliwe zeby już drugi dzień wylatywał?? :eek: bo wczoraj rano wyleciało strasznie dużo śluzu z krwią, cały dzień nic, wieczorem znowu pełno, ale juz bez krwi i dziś rano też... co to może oznaczać? bo kurcze teraz jak już Mała nie wyszła to niech siedzi do środy bo w srode mam egzamin, a po południu już wolna jestem, wtedy możemy na porodówce zawitać :rolleyes2:
 
Esti - mój synek nie jest już taki malutki, za miesiąc skończy 10 lat, ale tym bardziej świadomie wszystko przeżywał.
Ale jestem dziś połamana. Strasznie łamią mnie biodra po nocy, budzę się chyba co pół godziny i z bólu muszę się przekręcać na drugi bok, a rano ledwo z łóżka wstaje. Już mam tego dość. Moją porodówkę otwierają dziś o 19-tej - noc przetrwałam więc mam nadzieję że dzień też przetrwam choć brzuszek mnie dziś boli co chwilkę.
 
AAAAA, kurcze nooo, w środe rodzę, a dziś- wyszły roztępy na wałeczkach po boku, szlak by to trafił, a tak sie kremowałam:( macie jakies sposoby na zwalczaanie rozstępów domowymi sposobami???
 
joooaaa mnie to samo dopadło!! na parę dni przed porodem rozstęp na samym, środku brzucha!! :szok: ja smaruję oliwą z oliwek, tzn nie smaruję a wklepuję i już sie zrobił troche mniejszy i kolor ma taki "skórzany", próbuj!!
 
Agnie napisala ze polozyli ja na oddzial- ma skurcze co 6-10 min. Napisala "welcome to the jungle":-)Trzymamy kciuki
Ja znowu koczuje...u tesciow...zanudze sie...chyba pojde do szateksu cos wyszperac bo na leb mozna dostac
Dziuba- to mozliwe, że czop wylatuje przez kilka dni. Albi cos o tym wie;-)
 
agnie, powodzenia!! kolejna, której zazdroszczę!! już też chcę miec to za sobą... kurcze staję się marudna, ale po tylu przeżyciach to już mam dosyć :baffled:
 
reklama
Do góry