reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Sylka od wczoraj w szpitalu bo jej odeszły wody i czeka na rozdwojenie. Koljna mamusia w kolejce. 3 mamy, wiec kciuki i życzymy powodzenia jej i Agnie. Ja mam noc nie przespaną przez bóle................... w okolicach nerki...........a pewnie myślałyście, ze skurczy haha.
 
reklama
o kurcze, a Sylka przecież chciała do lutego dotrwać!!
kurcze Albi, to tylko my takie niezdecydowane nie mozemy się rozdwoić, może też sobie zaczniemy marzyć że tak do marca wytrwamy to się szybciej nasze maluchy wygrzebią na drugą stronę brzunia... ja już mam dosyć wszystkiego, jestem już tym strasznie zmęczona, ta niepewność, czekanie, nadzieje że to już, ciągłe wizyty w szpitalu... cholera Mała jeszcze sie nie urodziła a już takie poświęcenia!!
 
Kurcze Albi ja tez mam takie bole w nerkach,a Pumi tez cos pisala o takich dolegliwosciach. Ale zazdroszcze dziewczynom. oby im sie udalo szybko i bezbolesnie!
 
mnie dziś strasznie krocze boli i w ogóle w brzuchu co chwilę kłuje, czasami tak sobie myślę że się nie zorientuję ze to już skurcze skoro i tak boli cały czas :baffled:
 
Dziuba wiesz te krocze to mnie rozrywa juz oddawna i c..j. Nic sie nie dzieje, nawet sie szyjka nie skrociła.
Jutro mam zamiar na KTG powiedziec, ze mnie ciagle ta nerka boli. Niech juz mnie położą w szpitalu, moze cos z tym zaczna robić i przyspieszą poród.
Dziuba wiesz chyba ten nasz termin 11 stycznia to jakiś pechowy był. :-p
 
bez kitu... ja chce teraz wytrwać do srody żeby egzamin zdać i wtedy od razu też jadę na ktg, ale k(cenzura)a znowu nic się nie zaczęło dziać od soboty to chyba już rozniose to wszystko!
a z tym kroczem to jakaś porażka, juz nie wiem jak siedzieć!!
 
Ja mam z tym kroczem ost 4 dni tak, ze boli mnie jak przy grypie kości i mięsnie, wiec bardzo nieprzyjemnie. Ciagle siusiam, dosłownie co 5 min. i dosikac sie nie moge. Muszę sie pochylić bo jak siedze normalnie to ani kropla niepoleci chociaż czuje, ze bardzo mi sie chce.:baffled:
Najgorsze Dziuba, ze tak nas mogą potrzymac z tym szpitalem do 21 stycznia. Dopiero po tym terminie bedą wywoływac.
 
reklama
Do góry