Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
troche dużo ale nic na to nie poradze....A dzis byliśmy z nim u pediatry i okazało sie ze mały ma skaze białkową....Zmieniliśmy już mu mleczko na hypoalergiczne i ma być git...No i ja bez nabiału...ale to przecież da się wytrzymać....
A co z kurczakiem czy wędliną??

ot tak sobie.............nic go nie bolało.....wypłakał się i potem leżał i się śmiał skubany
i usnął....................syneczek mamusi źle znosi dłuższą rozłąkę...............z jednej strony fajnie że taki do mamy przywiązany....a z drugiej źle.......co to będzie jak w czerwcu będę chciała pójść do pracy?


