reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Dzis wyjezdzam i nie bedzie mnie przez tydzien, i bede bardzo tesknic bo juz jestem uzalezniona od bb i od was takze trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o swoje fasoleczki. Pozdrawiam was bardzo goraco i dozobaczenia za tydzien pa pa;-):-):tak:
 
Mili-wypoczywaj i jedzcie ostroznie. rob przerwy zeby rozprostowac kosci.
ja dzis snilam znowu o dzidzi-sen ktory mi sie juz od kilku lat pojawia. urodzilam dzidzie za wczesniej i bylam kompletnie nie przygotowana-nawet jednej pary spioszek nie mialam. i panika i expresowe zakupy i tak dalej. ciekawe co ten sen ma symbolizowac?
 
hihihi peeeeeewnie!!!!
albo ze jestem nie gotowa na dziecko-co raczej jest mniej prawdopodobne bo juz od dawna dostalam obsesji na tym punkcie. poza tym lata leca i trzeba jeszcze o drugim pomyslec-:tak::tak::tak:
coraz czesciej mysle o tym zeby zaatakowac sklepy ale sie powstrzymuje. moze poczekam az mama z tata z polski przyleca we wrzesniu i pojade z nimi. wtedy juz bede znac plec.
jutro bede w pensylwani wiec w lesie na szczescie sklepow dzidziowych nie ma i nie bedzie mnie kusic:-p
 
Hej mamcie.Jak na razie płeć znaja dwie osoby,i to bedą chłopaki :-).Miłego wypoczynku Mili :tak:.Ja niestety czekam do sierpnia bo wtedy moj meżuś dopiero dostanie wolne i to tylko weekend, ale dobre i to.A ja polecam książkę "W oczekiwaniu na dziecko", są jeszcze dwie części "Pierwszy rok życia dziecka" i "Drugi i trzeci rok życia dziecka".W tej pierwszej częsci jest opisany przebieg ciąży miesiąc po miesiącu i odpowiedzi na różne pytania i jak sobie radzić po porodzie.Skoro fajna ta książka Język niemowląt to tez sobie kupię
 
ja korzystam z 3 ksiazek: " moje dziecko"-poradnik dla rodzicow od ciazy do 3 roku zycia, " matka i dziecko" elizabeth fenwick i najlepsza jak dla mnie czyli" ciaza-tydzien po tygodniu" w formi kalendarza do ktorego wpisuje objawy kazdego dnia i czytam z zaciekawieniem wszelkie rady jakie pisza.
musze sobie sprawic te ksiazke o ktorej wczesniej piszecie-ale to dopiero jak bede sie wybierac na polska dzielnice bo u mnie niestey nie ma nic po polsku:dry:
 
reklama
Jak najbardziej popieram :tak::tak::tak::tak:.To poproszę o jakąś dobra radę na ból głowy, bożadne moje sposoby nie pomagają, a tabletki nie chcę brac, w szpitalu wystarczająco mnie nafaszerowali .
 
Do góry