reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Kurka wodna a moj spi i nie mam serca go budzic na kapiel. Mysle, ze jak nie wstanie za 30 min to chyba mu zrobie dzien dziecka i go dzisiaj nie wykąpie. Tylko, ze Dawis uwielbia sie kąpac.
 
Natka, to Twój facet Cię zdradził i mieszka z Wami jeszcze?? bo skoro usypia Zosię... czy tak tylko przyszedł w odwiedziny??
ja po spotkaniu... jenyyyy, opowiem Wam w tej innej części :laugh2:
 
natka-mój Miki też lubi ssać kciuk,lepsze to niż smoczek.A jak dałam mu pierwszy raz butlę z mlekiem to aż rwał się do niej.Teraz też tak robi ale daję mu tylko na wieczorne zaśnięcie po kąpieli(robię kaszkę bo 2 dni temu kupiłam smoczek do pokarmów gęstych).
 
reklama
Do góry