reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Kod:
Alusia bobovity nie lubi
ale dzis miałysmy debiut z gotowaniem i zjadła ze smakiem więcej niz słoiczkowej:-) takze gotujemy:tak:

A mojej Amelci nieprzeszkadza byle by było papu,to samo miałam z 1 córką lubiała dosłownie wszystko i jest to do dziś.Jak miała 3 lata to surową cebule jadła(zabierała mi lodówki.Mam nadzieje że Amelka też tak bedzie miała.U nas leje od południa a duchota jak była tak jest.
 
A mojej Amelci nieprzeszkadza byle by było papu,to samo miałam z 1 córką lubiała dosłownie wszystko i jest to do dziś.Jak miała 3 lata to surową cebule jadła(zabierała mi lodówki.Mam nadzieje że Amelka też tak bedzie miała.U nas leje od południa a duchota jak była tak jest.
Co do cebuli, to Celinka chętnie by już zjadła. Za radą koleżanki dałam jej do powąchania, żeby się do zapachu przyzwyczaiła. A ona cap i do buzi, zdążyła polizać i nawet jeszcze chciała tylko nie dałam. Z czosnkiem tak samo, tylko że polizać nie zdążyła. Mam nadzieję że będzie jadła czosnek i cebule, a nie tak jak ja, nie zjem sałatki bo z cebulą, czosnek jeszcze strawie, ale tyko jako smak w mięsie, albo w sosie do pizzy.
 
No własnie dziewczyny.Wiktoria od małego była 3 razy chora że musiała brac antybiotyk,a takto na kaszelek pomagało smarowanie spyrytusem i syrop z cebuli.Do przeczkola chodziła i 1 raz była chora a był okres że w jej grupie to tylko5 dzieci było na 35.Ale zje wszystko co jej dam .
 
No własnie dziewczyny.Wiktoria od małego była 3 razy chora że musiała brac antybiotyk,a takto na kaszelek pomagało smarowanie spyrytusem i syrop z cebuli.Do przeczkola chodziła i 1 raz była chora a był okres że w jej grupie to tylko5 dzieci było na 35.Ale zje wszystko co jej dam .
Też bytak chciała, żeby mała tak jadła. Będe musiała sie troche powstrzymać od wybrzydzania:baffled:.
 
reklama
Zebow nie widac:baffled:ani nic nie czuje nic palcem macalam. smeci jakby 8 jej wychodzilo na raz:sorry2:
ogolnie biorac jestesmy oficjalnie w strefie terroru od kilku dni, komandosi podobno sie nie poddaja, ale ja juz mam niezlego GLOBUSA:cool2:
 
Do góry