reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hmmmm.....No to z wielka radoscia zaczne zarazac malizne moja wieeelka miloscia do ryb! :-D

Kurczaki jakis zamet sie szerzy tu ostatnio.Mnie to tak naprawde nawet troche bawi.Nie sama sytuacja tylko cale to zamieszanie.Jakos sie zaczelo wszystka platac i suplac :-D Troche wiecej dystansu dziewczeta!Nie mozna traktowac forum tak niebezpiecznie powaznie!Przeciez to ma nas odprezac a nie przeciwnie...:tak:

Tylko na początek to od czasu do czasu ta rybka
Ja tam nie traktuje poważnie.........w końcu to tylko forum
 
reklama
Ja tam nie traktuje poważnie.........w końcu to tylko forum

esti oczywiscie ze to tylko forum,ale dla niektórych to az forum. jest wiele ludzi zamknietych w sobie,którzy tylko na forum moga tak naprawde sie wyzalic,wygadać...........
pisze to z własnego doświadczenia,bo na realu to bym nigdy nie powiedziala wszystkiego złego co mnie spotkało-wiecie o co chodzi:sorry2:

ale ja akurat nie jestem zamknięta w sobie....




dobra juz koniec tej afery,bo o tym mozna by pisac i pisać.
i niech tu sie żadne kwietniówki nie wpieprzają.
ja wam nic nie pisze i nie mam ochoty czytac waszych postów...
a co do racji to nikomu jej nie przyznaje...
sorki moje kochane styczniowki-ja nie znałam maska... wiec dla mnie to troche zabawne. popieram szczypawka
 
WYKASOWAŁAM BO POMYSLAŁAM ŻE PRZECZEKAM JESZCZE,I NIECHCIAŁAM MIESZAĆ.To prawda nieraz czuje sie tu zaniedbywana,nic na to nieporadze.
 
e-stera dzieki za przypomnienie własnie to tylko forum.Moge sie wyżalić i napisać co mnie spotkało,jak coś złego to jak sie wyżale to pomaga.Wiec bede nadal pisać i nieprzejmować sie byle czym .DZIEKI BARDZO ŻE MI TO PRZYPOMNIAŁAŚ.
 
e-stera dzieki za przypomnienie własnie to tylko forum.Moge sie wyżalić i napisać co mnie spotkało,jak coś złego to jak sie wyżale to pomaga.Wiec bede nadal pisać i nieprzejmować sie byle czym .DZIEKI BARDZO ŻE MI TO PRZYPOMNIAŁAŚ.
Nie przejmuj się,mnie tak też traktowały na poprzednim forum.Jak im o tym wspomniałam to było jeszcze gorzej.Więc pisz nadal,nie zawsze tak jest że ktoś Cię tu nie zauważa.Powodzenia!!!!!!!!!!
 
Pochwale sie wam Amelka ma takiego teletubisia co spiewa lala po i teraz jej włączyłam a ona (lala.po,i za chwile ja do niej a ona mi mówi jeszcze raz.
 
reklama
nutka, moja jak słyszy muzyczkę to robi tany tany, dupsko jej chodzi wszędzie gdzie się da i sie chwieje, ale jeszcze nie umie powtarzać... za to mówi już AJAAJA, AGAAGA, TATA, DADA, BABABABABABABA (na okrągło!!), czasem wyjdzie jej MAMA, i takie tam podobne... :-D
a teraz młoda spi od godziny, na kąpiel się nie obudzila... pewnie teraz będzie mi chasać do północy...

nie mówiłam Wam przez ta całą aferę... zaczęłam przygotowywać Martysię do mleka modyfikowanego, powoli odstawiam ją od cycka... od października wracam na uczelnię i nie chcialabym zeby był dla niej szok że nie będzie dosatawać normalnie cycka - na razie idzie mizernie, jak na przekór chce co chwilę cycka, jak jej daję butlę to pluje i wrzeszczy, dopiero jak wymusi cycka to jest ok... :wściekła/y: na początek chciałabym tylko w dzień zastąpić moje mleczko modyfikowanym, nie ukrywam ze wygodniej mi w nocy brać ją do cycka, nakarmić i dalej żeby spała niż przygotowywac mleko w nocy... trzymajcie kciuki żeby bylo lepiej... albo może jakieś sprawdzone metody jak skutecznie odzwyczaić dziecko od cyca?
 
Do góry