reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

malenstwo-my tą matę dostaliśmy na chrzciny:-) u nas się sprawuje- chociaż niekiedy robie przerwe żeby się nie znudziła Wiki codzienna zabawą..
albiniec- bardzo fajny artykuł;-) ja osobiście nie polecam chodzików i sama nie mam zamiaru kupić. w chodziku dziecko żle stawia stopy-odpycha się na palcach co może tak pozostać, po co używać coś co nie jest zdrowe dla dziecka..
 
reklama
witam .
noc kamil przespal .gorzej ze mna .bardzo zle sie czulam .takze jestem mega niewyspana i wyczerpana.
Girly girl super ze wrocilas .Oskarek Sliczny chlopak .kamil tez nosi juz ciuchy 12-18 m.jak twoj szkrab.
wczoraj caly dzien lalo dopiero pod wieczor sie ocieplilo,takze zdazylam zaliczyc spacer .
Esti swietny kawal .usmialam sie ze hoho
Albi fajny artykul przyda sie.
ide na sniadanko bo jeszcze niejadlam .odezwe sie potem .pa .milego dnia zycze wszystkim.
 
Dzisiaj mało nadrukowałyscie................ Esti napisała dowcip. Dziuba go zacytowała a ja nie skumałam napoczątek. Zobaczyłam Dziube i se mysle o dziewczyna poszła szalec, doszłam do kukułki i se mysle, ale spryciara.......potem sniadanie, ja piernicze ciekawe czy wpadnie, ze przyszła tak poźno....i jakos tak zanim skonczyłam zobaczyłam na gore i widze, ze to Esti napisała dowcip. Sikałam
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a ja potraktowałam to jako kolejny dowcip dobre hhihihi
 
ja też jestem przeciwna chodzikom, cociaż my tez takowy posiadamy, dostalam od kuzynki w prezencie i rzeczywiście raz na parę dni, czasem codziennie, wrzucam mala do niego na pare minut kiedy muszę coś zrobć w domu a nie mam co z nią zrobić, ale też staram się jak najkrócej ja trzymać bo chodzikom zdecydowanie mówię NIE!!
 
wrocilam ze spacerku.strasznie sie odprezylam .az sie lepiej psyhicznie czuje .
mam pytanko czy ktoras z was dawala swojemu szkrabowi misiowy jogurcik z nestle on jest po 6 miesiacu .kupilam dzis taki kamilkowi jutro mu go dam . zobaczymy czy bedzie lubil.
wkleje wam kilka fotek 1. wreszcie uchwycone aparatem zabki kamilka 2 D. z kamilkiem z dziesiejszego spaceru .3.ja z kamilkiem z dzisiejszego spacerku .


 
co tak malo nadrukowane ??? :-) hihi my juz po spacerku :-) caly dzien w parku potem piwko i do domciu, maly zasypia juz w lozeczku.

a moje dziecko stawia stopy na prosto płasko stoi na stopach mój brat stawal na palcach a chodzil juz od 11 miesiaca zycia samodzielnie bardzo ladnie mimo ze chodzic nauczyl się w chodziku i nie miał potem problemow ani z nogami ani z utrzymaniem równowagi.
 
reklama
Moja niunia usneła wreszcie a sie kreci po całym łóżeczku,i zanim usnie to sie namacha rączkami,że mam dość.Jutro odwiedze lekarza bo mam już dosyć jej srania 4 razy dziennie masakra(żeby to niebyła jelitówka)ALE TAK AŻ MOCNO to niesra sama niewiem co myśleć jade to sie uspokoje.Dobranoc dziewczyny.salik_agnieszka zgadzam sie z tobą co do chodzika.
 
Do góry