reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

no.....jestem i bardzo ladnie ze mnie posluchalyscie - mialam co czytac i nawet fotki byly :) Fajne kolezanki jestescie :tak::tak:
aga ja powiem wiktorkowi jak podrosnie ze nazwalas go opoznionym:-D pieknie tak swoje dziecko nazywac??? Zwlaszcza ze mlody bynajmniej nie wyglada na opoznionego hehe....U nas sypie snieg:baffled: i tego faktu akurat nie lubie.
nina - ja ogolnie to lubie snieg i zime ALE w okresie swiat:rofl2: a nie jak sypie juz 4 miesiac z kolei....co za duzo to zdecydowanie nie zdrowo!
wypada sie chyba przywitac z nowa styczniowka:-) WITAM i mam nadzieje ze nie znikniesz po 5 postach jak niektore:no:
Tak w ogole to dostalam dzis pochwale za dzialalnosc w starym roku - chyba bo w nowym to kompletnie nic jeszcze nie zrobilam i podobno uplasowalam sie na zaszczytnej pozycji he he...Szykuje nam sie kilka wyjazdow w nagrode ale prawda jest taka ze chociaz firma sponsoruje niby wycieczke to i tak jak sie jedzie cala rodzina to trzeba wylozyc kilka tysiakow z wlasnej kieszeni:nerd: Przeciez nie moge sie spodziewac ze szefostwo bedzie placic kazda moja zachcianke....Generalnie pokrywany jest pakiet lot i ekskluzywny hotel ze sniadankiem i oficjalnie ze dwa razy jest formalny obiad-bankiet na koszt kompani a reszta atrakcji we wlasnym zakresie. Konkretnie moj manager to jeszcze sponsoruje wielkie pijanstwo ktoregos z wieczorow dla calego naszego regionu, dwa lata temu widzialam rachunek jak placil ponad $25000:szok::szok::szok:w knajpie....ale go wykorzystali!Dobra, spadam zobaczyc co tu sie dzialo przez caly dzien i lece po gnojka do szkoly. Tak w ogole to leb mnie boli:crazy:
 
reklama
aga a mowilam ci juz ze wiktorek coraz piekniejszy jest?? jak patrze na te jego minki to az mnie rozbraja. Lobuz na calego! glosujemy na modela rozrabiaka styczniowek :) moj typ to wikus!
 
Witam ja siedze w domu i czekam za meża bratem bo ma nam drzwi wprawic.Wczoraj byłam taka wsciekła zamówiłam drzwi razem z oscieżnicami miały być w ciągu 2 tygodni a wczoraj było już 3 tygodnie dzwonie do faceta u którego zamawiałam a on mi na to że niewie kiedy bedą może za tydzien .Wk.. i powiedziałam że ryzygnuje z tego zamówienia a on na to ze niemoge jak to niemoge nic niepodpisywałam tylko zadaTKU DAŁAM 30 ZŁ WIEC MÓWIE MU ŻE to ja jestem stratna bo zaliczki już nieodzyskam a on i na to że skątaktuje sie z prawnikiem.Ale ja znam swoje prawa i wiem ze mogłam to zrobic.Kupiłam inne drzwi od reki i dzis bede miec wprawiane ,w sobote bedziemy wreszcie w domku już niemoge sie doczekac konca tego remontu.
 
pawimi sama mu powiem ze opozniony byl, to jedynE nie chodzace dziecko ze styczniowek !!! :-( no ale co zobie.
a przystojniak z niego jest i owszem ale nie tylko on jest ich wiece tutaj u nas :-)

nutka oczywiscie ze mialam prawo odmowic facetowi, pozatym nie wywiazal sie z umowy palant !!!

my dzisiaj pobudka o 7 hmmm... teraz nicnik zaliczamy potem sniadanie no i robimy kociaki i faworki :-) siostra przyjedzie to sie wikusiem zajmie troche a ja posmarze sobie wszystko :-)
wczoraj poszedl spac bez kaszy znowu wypil moze 40 ml i spal cala noc o 5:50 mleko

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI TŁUTEGO CZWARTKU :-)
 
Hehe, niech się kontaktuje z kim chce, masz prawo zrezygnować :-D Jego ból, że zwleka :-)
Adusia stawia swoje pierwsze samodzielne kroczki :-D Kilka bo kilka, ale zawsze coś :p
Zjadłam dziś mnóstwo faworków, nie będę wchodzić na wagę, żeby się nie stresować :-D
 
wlasnie...gratulacje dla adusi a aga twierdzi ze jej wikus jedyny na etapie nauki chodzenia a tu bzdura! Matko kochana jak u nas dzis zimno, znowu mroz siarczysty, nie dosc ze sniegu napadalo i jest bialo to jeszcze przez noc nas znowu podmrozilo....tydzien temu plus 17 a dzis minus 15 nic dziwnego ze mnie leb tak bolal przez kilka dni...Przyjechalam wlasnie do biura po kolejnej wizycie u klienta i musze tu co nieco ogarnac. Pozniej wpadne zobaczyc czy cos wiecej napisane, widze ze wszystkie dzis paczki smaza!
 
ja dzisiaj zajeta bylam, do poludnia robilam faworki (dobrze ze sis przyjechala i troche sie malym zajela moglam robic w spokoju) i chcialam tez kociaki ale mi nie wyszly kur...a :wściekła/y: nie dostalam wczoraj drozdzy normalnych tylko instatnt i nie wyszlo musialam wszystko wylac !!!! ale faworki super wyszly ale sie obzaralam, popoludniu pojechalam z siostra i Wiktorem do moich dziadkow bo dziadek dzisiaj ze szpitala wyszedl no i tam paczki :-D do domu wrocilam i przyszla szwagierka z paczkami :eek: juz mi sie chepie tym slodkim !!!

1,2 - faworki przed i po :-) byly az 4 takie miski :szok: :laugh2:
3- Wiki z ciocia Adą
4,5,6 - wcinaczek :-)

aha wiki tez zaczyna sie puszczac i chodzi coraz wiecej sam ale to jeszcze nie chodzenie :-)
 
Aga ale Wiktor wcina:szok:

Zosia nie chciała:no:
dzisiaj zasnęła o 18,45 a to dlatego że miała gorączkę po szczepieniu dzisiejszym:-( i marudziła i płakała-tylko do mnie szła,a jak M chciał ja zabrac to był taki krzyk ze szok:baffled:
 
reklama
Do góry