reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Aga Ty się nie stresuj taka tym jego nie jedzeniem....Ty też nie codziennie masz taki sam apetyt......raz zjesz więcej raz mniej.Nie chce jeść niech nie je...................przybiera Ci super na wadze
Mój tez tak czasem ma.:tak:nie chce jeść to nie....zgłodnieje to poprosi am am ma i już.
Co ja będę sobie nerwy psuła;-)
 
reklama
U nas tez sypie i sypie juz 2 dzień ja to tam sie tym nie martwie, mały śpi a jak wstanie to na sanki pójdziemy trzeba korzystać ze sniegu dopóki jest!
Aga nie przejmuj się tak tym jedzeniem ważne, że Wiki zdrowy jest i przybiera na wadze to na pewno chwilowy brak apetytu!
a ja na obiad robę placki ziemniaczane!
jak się ciesze jutro przylatuje moja siostra yupi !!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Aha mały poprzedniej nocy obudziła sie na mleko dopiero ok.4 i spał potem do 7 rano!
Aga ja też sie wkurzam jak Oli nie chce nieraz jesć i wszystko musze wyrzucić!
 
Aga nie martw się ważne że Wiki przybiera prawidłowo.Dziewczyny mają rację - jak będzie głodny to się sam upomni.
U nas też zasypało-rano jak szłam do pracy była masakra.Na szczęście narazie nie pada.
 
no to ja tez dolacze...pamietacie jak narzekalam na przeogromne ilosci jakie moje dziecie zjadalo? lacznie z budzeniem nocnym na kasze itd...otoz od przedwczoraj nie chce jesc wcale! zaczelo sie od gotowych obiadkow no to sobie pomyslalam ze mu sie mrozonki znudzily no ale dzis i wczoraj to juz wszystkim pluje. Kolacji tez nie zjadl i nawet kaszki nie pil w nocy tez nie! rano specjalnie zostalam dluzej w domu zeby mu sniadanie dac....neeeee, skad, po co bedzie jesc!wypil tylko butle mleka i koniec.
nina wyobrazam sobie jak sie cieszysz siostry przyjazdem!
 
reklama
ja tylko dodam ze mojemu dziecku wychodza nastepne zabki, mial lekka temperature i sline toczy jak mlody zolwik, to wiele tlumaczy w jego braku checi do jedzenia.....mam pytanie, czy wasze dzieci uzywaja smoczkow?
 
Do góry