reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

ja zawsze przy stopach sama sobie malowałam pazurki ale stwierdziłam, ze teraz zrobie je sobie u kosmetyczki profesjonalnie i na pewno ładniej niz tam sobie sama coś namaluje!
 
reklama
Wy o pazurkach a ja wczoraj miałam w domku salon kosmetyczny:-). Dziewczyna brata przyjechała i wzięła sprzęt do pazurków i do pedikiuru. Taki relaks zamawiam codziennie, jeszcze w domku.
Moja niunia od kilku dni się boi, jak grzmi albo coś głośniej zaszura to ucieka do mnie albo do męża, do tej pory było jej wszystko jedno czy coś hałasuje czy nie. Chyba mała mi dorasta:-(;-)
Celinka zaczęła nazywać inne osoby niż babcia i dziadzia, na wujków mówi gazia, a na ciocie baba tylko nie wiem czemu tak.
Uciekam obiad robić.
 
i co na obiad? :))))) ja dzis dzieci wzielam na lunch i zakupki wiec nie ma gotowania.Obiad mam resztki z wczoraj i zrobie swieza salate ....milego weekendu zycze!
 
tak moj :-)
zrobilam 2 raz, wyjelam na porodowce i potem juz bylo za pozno zeby wsadzic wiec zrobilam poprawke, nigdy mi nie przeszkadzał, pierwsze dni sa najgorsze bo troche puchnie , potem wymienia sie na krotki kolczyk i jest juz oki :-)
 
:) ja mam tatuaz na lewej lopatce, ale calkiem trzezwa nie bylam jak go robilam :)))) chyba hmmm ....9 lat temu. Pamietam jak moja mamusia byla obrazona chociaz przeciez dawno dorosla bylam! W sumie lube go, kokopelli - indianski bog dostatku i plodnosci. [ame=http://en.wikipedia.org/wiki/Kokopelli]Kokopelli - Wikipedia, the free encyclopedia[/ame]
 
Tatuażchciałam kiedyś mieć ale się nie odważyłam i teraz nie mam:no:

U mnie remontu ciąg dalszy, miały być tylko panele ale malujemy też ściany... lampę też tzreba było nowa kupić bo stara po moich rodzicach jak mieszkali została i nam sie już nie podobała, nowe kanapy mi sie marza ale kasy brak, myślimy zeby na raty wziąść, szybko się spłaci a kanapy już w domku stać będą.
 
reklama
widze nina ze porzadnie was natchnelo na remonty! no to super! a gdzie Twoi rodzice teraz mieszkaja ze odziedziczyliscie po nich mieszkanie/dom?
a moje dziecko sie strasznie usamodzilnilo ostatnio, coraz czesciej zajmuje sie sam soba, nie trzeba go non stop pilnowac i chodzic za nim. Taki maly samodzielny ludek zyje swoim zyciem :) moge go posadzic na krzeselku, podac jedzenie i odejsc dalej na druga strone domu zajmujac sie czyms innym a on spokojnie bedzie sobie jadl sam,jak skonczy to zawola ... albo chodzi sobie juz sam do bawialni na sam dol jak go natchnie i potrafi tam sam spedzic nawet do pol godzinki a ja w tym momencie robie makijaz u siebie w lazience gdzie dziela nas 2 pietra! albo przekladam naczynia ze zmywarki w kuchni albo jestem pralni...Po prostu nie mam juz dzidziusia ktorego caly czas trzeba bylo miec przy sobie. Kiedy nam te dzieci urosly??? Wczoraj wieczorem byl juz bardzo zmeczony to ciagnal mojego meza na gore do swojej lazienki zeby go juz kapal. Siedzielismy w jadalni a on caly czas stal i jeczal "myju myju" ciagnac go na schody w koncu jak maz sie ruszyl to maly pobiegl prosto do swojej lazienki:tak: Wyuczony schemat ze tata ma kapac a pozniej lozeczko:-D Wie ze rano trzeba isc budzic olivera do szkoly...olis zaczal swoj camp wczoraj, wiec maly rano pierwsza rzecz leci do niego do pokoju i go budzi wolajac "oli tawaj":-)i szarpie z niego koldre... no i w weekned mozemy sobie juz troche pospac bo on sobie chodzi po domu i bawi sie sam a my lulamy te 20 minutek dluzej!
 
Do góry