reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
109$ to nie tak znowu tragicznie. zaloze sie za znalazlabym takie samo i o polowe tansze w miescie. zastanawialam sie nad takim czyms ale nie mam na tyle miejsca w mieszkaniu. tylko goscinny pokoj i sypialnia. dzidzia bedzie z nami w sypialni mieszkac a pokoj dzienny jest "pokojem hotelowym" dla licznie odwiedzajacej nas rodziny ze strony mojego meza. takze mam ograniczone pole popisu. jakbysmy kupili dom to dla dzicka by byl osobny pokoj i kupilabym mu wszystkie cuda swiata.
a jak u was z przesterzenia? pewnie macie wiecej miejsca?


Masiek jak nadal zagladasz na nasza strone-odezwij sie jak sie masz? chyba ze cie remont pochlonal do reszty?
 
sluchajcie-mam pomysl na interes-hihih
zaloze firme wysylkowa-zabieram zamowienia na takie i inne cudenka i wysylam polowe taniej niz w polsce. co wy na to -hihihihih?:tak:
 
O rany, mnie też powoli ogarnia szaleństwo zakupowe - póki co oglądam stronki i towary w sklepach, ale coraz bardziej mnie korci żeby ruszyć w miasto:-) Mój (prawie) mąż ma już jedną dzidzię i piwnicę pełną ubranek i sprzętów które zostały, ale to wszystko było kupowane 7 lat temu, a poza tym złości mnie że chce mi odebrać radochę urządzania gniazdka dla mojej Kuleczki i upiera się żebyśmy wykorzystali stare rzeczy! Wiem że byłoby taniej, ale planujemy więcej niż jedno dziecko więc marzę o tym żeby mieć wszystko nowe i wybrane przez nas.
 
Ta sama na allegro kosztuje 600zl czyli 2razy wiecej, moja przestrzen narazie 56m ale sie powiekszy o jakies 12m dla dzidzi, na poczatek bedzie dziecko ze mna w sypialni, takze ta cudo kolyska pasuje idealnie:-)
Mi to narazie wystarczy bioroc pod uwage, ze wszystkie rachunki sama place(moj facet ma swoje wlasne mieszkanie,ale generalnie mieszka u mnie) a sprzatac niewiadomo jakich powierzchni, nie bede:no:Wiec przestrzennie jest mi OK, moja mama ma duzy dom w lesie, na przedmiesciach, wiec weekendy spedzam u niej:-)
dzidzia bedzie miala duzo trawki do biegania i zabawe ze kotkami i psem;-)
 
reklama
u mnie tez na szczescie dzidza nie bedzie zamknieta w 2 pokojowym mieszakniu-podobnie jak Anja mamy dom w pensylwani z 4 pokojami, basenem, jeziorem, trawka, lasem i skalkami. maz chcial go sprzedac ale sie nie zgodzilam bo zawsze marzylam ze bedzie to raj dla moich dzieci. jedyna wada jest to ze to bardzo daleko od nowego yorku-jezdzimy tam w piatki wieczorem 3 godziny w jedna strone i wracamy w niedziele wieczorem do nowego jorku bo maz musi rano wstac do pracy. ostatnio przestalam tam niestety jezdzic bo po pierwsze daleko i podroz jest dla mnie teraz uciazliwa, wytrzesie mnie po drodze , zamina cisnienia bo raz gory a raz doliny i wlasnie tam zawsze sie zaczynaja jakies przykre historie z krwawieniami. poczekam do okolo 12 tc i wtedy znowu tam pojade. poki co dusze sie w miescie:confused2:
 
Do góry