reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witajcie.Pumi bez stresow bo maluszek bedzie smutny, u mnie wiedza wszyscy nawet jakbym meza blagala zeby nikomu nie mowil to i tak by wypaplal tez sie troche balam mowic bo wczesniej tez prawie wszyscy wiedzieli i poronilam. teraz wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia czy wiedza czy nie bo i tak bedzie o ma byc. a moj maz sie tak cieszy ze poprostu nie umie trzymac jezyka za zebami a pozatym jakbysmy nic nie powiedzieli to i tak sami by zauwazyli bo moj brzunio jest wielgachny hahaha:-D:szok:
 
reklama
Ja tam uważam, że nie ma się co kokosić, prędzej czy później i tak wszyscy zauważą, a tak przynajmniej masz dodatkowe miesiące miłego traktowania. :p
 
Mili u nas dokladnie tak samo-pierwszy raz taka radosc ze od razu wszystkich powiadomilismy. wiem ze jak cos sie ma stac to i tak sie stanie tylko chodzi o ludzi i ich reakcje. najpierw wszyscy gratuluja a potem jest wielki niesmak bo nie wiadomo jak sie zachowac. moj maz tez jest taki dumny ze nie umie trzymac jezyka za zebami.mam nadzieje ze los nie bedzie az taki okrutny zeby drugi raz mi odebrac upragnione dziecko!
Mili zamiesc zdjecia bo jestem strasznie ciekawa twojego brzusia. ja zaraz zamieszcze moje ale wcale tak nie widac a ja sie cieszylam ze juz mi sterczy brzusio-raczej wygladam jak troche roztyta w porownaniu z tym jak bylo przed ciaza:elvis:
 
U mnie juz wszyscy..... oprocz mojej siosty , mieszka w LA i mam z nia slaby kontakt.
Troche bedzie w szoku Princess
Primo to juz 12tc wiec mozna bebnic zwlaszcza, ze doc powiedzial , ze dzidzia jest ok
Secondo, widac juz wiec co tu mowic(albo nie mowic) co tu kryc, wygladam jak w :-)ciazy
 
Pumi zobaczysz nic sie nie stanie ani tobie ani mnie i juz niedlugo bedziemy tulic swoje kruszynki i nie zadreczaj sie tym ja tez mam czasem czarne mysli z kazdym dniem coraz mniej mysle o zlych zeczach i jak tylko sie pojawia to je przeganiam, wyciagam sobie zdjecie mojego malenstwa i patrze od razu w serduszku robi sie cieplej a co do zdjecia to mial mi maz je dzisiaj wkleic ale zapomnial i poszedl sobie do pracy, wiec moze dzisiaj wieczorem albo jutro rano bo ja niestety sama nie umie:-)
 
Anja tez zamiesc brzusio na forum-chwalcie sie dziewczynki bo jest czym:tak:
ja jestem ciekawska i chetnie bede podziwiac wasze brzunie.
Mili trzymam za slowo-molestuj meza o fotke.
zaraz jak maz wroci ze sklepu(pogonilam go po swieze buleczki na sniadanko) biore sie za jakies porzadki-trzeba dla tescia przygotowac pokoj-swieza posciel, miejsce w szafie na ubrania.
oo , oo wlasnie misio wrocil ze sniadankiem-ide cos przekasic. potem sie zjawie i sprawdze czy zamiescilyscie brzusie na forum:-p
 
Wlasnie wciagnelam 3 golabki ktore mama Lukiego dla mnie zrobila:-)pyszne, z kurczaczka i malasolne(zeby dzidzi nie przesolic) w sosie pomidorowym:-):-)no jak sobie zdjecie teraz to bedzie mistrzostwo swiata:szok:
 
Juz w domku jestem wiec w luzny dresik sie moglam przebrac, kupilam sobie jeszcze czeresnie, bob i kurki, no to sobie z dzidzia pojemy:-)
 
reklama
czesc

cos nie mam weny nic pisac To przesunięcie wzyty całkiem mnie rozbiło Kurcze i znowu 16dni do powrotu męża:angry:
no i mojego gadania o ciąży U mnie kto nie widział mnie to nie wie bo jak mnie ktoś zobaczy to ukryć się nie da:-) No i dopiero za dwa tygodnie zaczne się chwalić a już tak bardzo bym chciała:-D
 
Do góry