reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Widzę, że nie tylko ja siedzę i czekam na te upragnione skurcze (na porodówce pewnie mi się ich odechce). Mi też w święta narobili ochoty, że pewnie niedługo urodzę a tu termin za 2 dni prawie i nic. Nie mam żadnych skurczy, dzidzia szaleje i skacze po pęcherzu, czop już odszedł. Chciałabym tylko nie przenosić, bo po terminie to chyba oszaleję wyczekując. Brzuch już mam tak nisko, że nie mogę się schylać żeby dziecku pampersa założyć nie wspomnę już o wkładaniu skarpet czy butów.

A tak przy okazji to gratulacje dla nowych mam.
 
reklama
Dori- ja tez mam brzuch bardzo nisko, czasem mam wrazenie ze wisi mi do kolan.
Poza tym spuchlam bardzo i nie moge juz na siebie patrzec...:wściekła/y:
Sylka- jaki wozek w koncu wybralas? Bralas pod uwage ten o ktorym Ci pisalam?Pytalam sie siostry i ona twierdzi ze foteliki MC pasuja do tych wozkow
 
Asia- slyszalam cos o wypadnieciu pepowiny ale sama nie wiem jak to sie moze zdazyc?
a co do tego ze sobie gaci nie zalozysz jakbys miala wzywac karetke: ja mialam przypadek ze boso, w starym szlafroku zabrala mnie karetka jak bylam w 11 tygodniu ciazy i nawet majtek nie mialam na sobie. W szpitalu dali mi jedynie skarpetki zebym boso nie chodzila siku. A jak mnie wypisali w ten sam dzien to ze szpitala na parking do auta paradowalam pol nago - ale to Nowy Jork i nikt specjalnie sie nie wzruszyl heheh- takze - Asia- nie taki goly tylek straszny jak go maluja hihihi!
 
Asia- pod koniec ciazy woda sie zatrzymuje w organizmie i stad te puchniecia.
Mi wczoraj P. mowi- ze wygladam na twarzy jak pucus! I znowu mi sie zachcialo wyc! chce z powrotem moja twarz, moje uda , moja dawna sylwetke.... jedynie cycki moga mi pozostac takie jak teraz!
 
pumi- a mi moj mezulo powiedzial wczoraj jak sie odwrocilam tylem, że ztylu jestem fajna a z przodu gruba:-(Wiec mu powiedzialam ze jak mu nie pasuje to moze spac w innym pokoju bo z grubasem to pewnie sie nie zmiesci w jednym lozku
 
Nadz dzisiejszy zakup dla Dawidka::-)
DSCN1465.JPG
DSCN1466.JPG
 
Asia, powiedz mu ,ze tez go wolisz z tylu niz z przodu, "bo ma malego":-D:-D:-D:-D
faceci sa cholernie przerazliwieni na punkcie swych "wrobli":-)
 
reklama
Do góry