reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hihhi-ale mamy wymagania co do pojazdow dla naszych pociech-ale ja od malego mialam zboczenie na punkcie wozkow i nie popuszcze -musze miec taki jak mi sie podoba. nawet nikomu nie bede mowic bo wiekszosc patrzy zeby byl wygodny ale w miare tani a ja chce miec wygodny ale do najtanszych sie nie zalicza . pewnie nie jedna by mnie potepila ze zamiast na dziecko to ja na wozek wydaje taka kase ale jak mnie stac to co im do tego- no nie!???
przyznam sie w tajemnicy ze kiedys jak bylam na zakupach to przypadkiem wypatrzylam taki sliczny komplecik -spodnie sztruksowe i taka sliczna bluzka na roczne dziecko i nie moglam sie powstrzymac i kupilam na zapas bo pewnie juz nigdy bym tego juz nie spotkala.taki maly grzeszek. dostalam tez kiedys 3 torby ciuchow od urodzin do roczku na chlopczyka ale nie jestem przekonana co do nich chociaz niektore sa nie noszone. jakby sie moj mezulo dowiedzial to by mi sie dostalo kazanie bo on nie uznaje urzywanych rzeczy.ale przeciez niektore byly raz zalozone.sama juz nie wiem.
poza tym chyba troche przynudzam- taki dzien
 
reklama
co do szewdzkich wozkow to moja kolezanka ma meza szweda i jej tesciowa zasponsorowala wozek za ponad 1000$ i sie usmieje jak sie okaze ze taki sam wybralas hihih. przyslij fotke jak masz-jesli to taki sam to sie rewelacyjnie prowadzi i jest sliczny i wygodny i ma miekkie resory i wogole jest rewelacyjny
 
No ładnie ładnie a wy juz o wózeczkach ja sie przyznam ze jak mijam sklepy z dziecinnymi rzeczami to tez nie moge sie opanowac ale moja mama mowi ze tak szybko sie nie kupuje dla dziecka rzeczy bo to niby przynosi pecha zabobon ale wole nie ryzykowac wogóle moja mama zna ich tysiace i jak słysze niektore to smiac sie chce
 
czesc a ja znowu obolała i nie wyspana Moje dziecie wstaje ostatnio o 6:angry:

dziewczyny jak macie jakieś fajne linki z zakupami to wstawiajcie Ja wózka co prawda nie kupuje bo mam po Piotrusiu Musty i jestem bardzo zadowolona ale popatrzeć mogę

jeśli chodzi o uzywane ubranka to tez byłam bardzo na nie chociaż siostra mi odkładała i oczywiście się przydały Wierzcie mi takie małe dziecko brudzi się okropnie tu się uleje tu przesika lub...także pare rezerwowych ciuszków uzywanych też warto mieć
 
apropo ciuszkow, to jak dla mnie, wiele z nich nawet nie zostaje uzyta, ludzie korzystaja przewaznie z kilku jednych i tych samych, a poza tym przewaznie sie kupuje i kupuje, dostaje i w nadmiarze tego, a dziecko rosnie szybko... i jak dla mnie kupowanie tonami, czy wszystko nowe i firmowe, nie wchodzi w gre... byle ubranka byly ladne, schludne, nie zniszczone... jak dla mnie moga byc uzywane...

poza tym ja jeszcze jak ja, ale najlepsi sa moi tescie, ktorzy gdzie sie rusza, to malo co a kusza sie cos kupic malenstwu, zwlaszcza,ze to bedzie ich pierwszy wnuk, no i swoja droga od nich ze strony pierwszy prawnuk w rodzinie rowniez, wiec bedzie szał pał ;) no i ostatnio tescie nawet przesliczne ponoc foteliki do auta ogladali, potem jakies wanienki, ciuszki itd...

a ja jak narazie zaopatruje sie w rzeczy dla siebie, dluzsze bluzeczki,teraz jestem w trakcie poszukiwania jakis fajnych spodni, albo po prostu przejde sie do krawcowej z jakimis moimi starymi i dowiem sie, czy bylaby mozliwosc wstawienia gumy,albo przerobienia je na ciazowe, i ile by cos takiego kosztowalo... orientuje sie ktos jakie ceny w jego miescie sa?
 
W Stanach rzeczy sa o wiele tansze niz w Polsce, wiem ile w Stanach wydawalam na ciuchy a ile PL! Duza roznica
 
ja tam tez moge miec po kims.mam po coreczce mojej przyjaciolki,jesli bede miala coreczke, albo o bratanku. wszystko w dobrym stanie, niektore to nowe.a ja jestem w 13 tygodniu ciazy i jeszcze wchodze we wszystki ciuchy... ciekawe do kiedy...
 
E tam zabobon!!!, po tylu latach w Stanach zamierzam zrobic pod koniec grudnia BABY SHOWER, cos na miare POLSKA CIEZAROWKOWA FIESTA!!!
Pewnie,ze mozna kupic tani wozek jak mowia, maluchem tez mozna jezdzic nie trzeba Mercedesa, ale ja maluchem nie jezdze, na co mam wydawac jak nie na wlasne dziecko, w granicach rozsadku oczywiscie, nie mam zamiaru kupowac ciuszkow BABY DIOR, ale wozek bedzie sluzyl, ja mam bezpieczny, dobry, samochod , wiec nie kupie chinskiego plastkiu, tylkocos co ma sluzyc, poza tym jak sie bardzo oszczedza to potem sie traci bo czestokupuje sie podwojnie, blablabla! deszczowo troche....
 
reklama
Kliknij na moje to cie "doprowadzi" na fajna strone a potem gdzies na forum jest info jak wstawic suwak "ustawienia":-)
 
Do góry