reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Anja dzięki to tydzien różnicy
Niby nic ale jestem tu w Polsce całkiem sama z Piotrusiem i już nie wyrabiam To moje ogólne zmęczenie i mdłości To moje biedne dziecko całymi dniami siedzi przed tv i bajki ogląda bo matka nie ma sił iśc na spacer Gdyby to był lekarz którego nie znam to bym go olała Ale chodze do niego od ok 10lat prowadził mi pierwszą ciąże i jest naprawde dobry
No i chciałabym wreszcie zobaczyć i usłyszeć moje serduszko bo narazie widziałam tylko pęcherzyk
 
reklama
Aola-tez bym zlapala nerwa na twoim miejscu- a dlaczego na ostatniej wizycie nie powiadomil cie ze jedzie na urlop tylko ustalil ci wizyte ? kurde przeciez masz swoje plany!
co do strachow Mili-to chyba kazda kobieta po stracie ma cos takiego-ja przynajmniej mam-boje sie ze cos moze znowu byc nie tak i nie potrafie sie w pelni cieszyc ta ciaza-zawsze jakas igileka mnie ukluje w serce jak mysle o moim dziecku. chcialabym wszystkim juz oglosic ta nowine ale wie tylko grono najblizszych.
 
Pumi jak powiedziała mi połozna ktora dzwoniła wycieczka Last Minut:angry: jakby mnie to coś obchodziło:wściekła/y: może to jego forma strajku:angry: a już szkoda gadać Tylko nie potrzebne nerwy i te głupie 7dni więcej samotności:sad:
 
witajcie dziewczyny,
ja tak z doskoku, podczytuje was caly czas, ale malo tutaj jestem...
a tutaj moj brzunio z soboty
i juz nie moge doczekac sie 13-ego lipca oraz USG, gdy zobacze moje malenstwo
 
to ja w takim razie tez sfotografowalam swoj brzusio-moj robi sie szpiczasty-wklejam go na watek glowny -mam nadzieje ze nie bedziecie o to zle, ze nie na watku o brzuszkach?
 
Witaj Pumi, dobrze,ze cal-li i zdo-wi! Widacze twoj maz przechodzi juz etap jakiegos 5msc:-)moze cos sie z tego urodzi, nic nie wiadomo.
Ja juz jestem chyba spokojna o dziecko, brzuch sie zaokraglil a ze chodze w obcislych koszulkach widac, ze jestem brzuchata raczej nie z obzarstwa;-)
 
reklama
to ja w takim razie tez sfotografowalam swoj brzusio-moj robi sie szpiczasty-wklejam go na watek glowny -mam nadzieje ze nie bedziecie o to zle, ze nie na watku o brzuszkach?
Śliczny ten twój brzunio, na kiedy ty masz termin Pumi? Ja to bym chciala by ten brzusio juuz byl taki typowo ciazowy, ale wiem ze to kwestia kilklu tygodni teraz i bedzie puchl i sie robil taki ladny :)
 
Do góry