reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Anja, dokładnie to samo powtarzam: ciąża to nie choroba! i wkurza mnie jak ciągle wszyscy w koło mnie strofują: usiądź, odpocznij, nie podnoś, nie biegaj itd itd. - ja naprawdę dobrze się czuję i oszczędzam się, ale nie mogę usiąść na tyłku i cały dzień siedzieć nieruchomo!!!
 
reklama
dzieki Pumi. ale narobilas mi ochoty na karmi chyba zaraz polece do sklepu. dzidzia a ty sie nie daj w pracy, ja tez musialam sie dostosowywac zawsze do innych bo niby najmlodsza jeszcze nie dzieciata a co tam moze przyjsc na popoludnie az sie wkurzylam i powiedzialam dosc bo ja tez mam zycie prywatne i ich sprawy nie sa bardziej wazne od moich i zawsze patrzylam na innych tylko nie na siebie ale to sie zmienilo bo moje dziecko jest najwazniejsze takze twoje wiec nie daj sie.:no:
 
Dziewczyny zapomnialam sie zapytac czy ktoras z was bierze moze duphaston? bo ja biore ale w sobote wezme ostatnia tabletke i mam juz nie brac tylko boje sie ze jak przestane go brac to to moze wywolac krwawienie wiec sama nie wiem. moja ginka powiedziala ze juz nie ma to znaczenia czy bede brala czy nie mam nadzieje ze ona wie co robi. to jest najlepszy lekarz w moim miescie. z tym lekiem czuje sie bezpieczniejsza.
 
no tez mi sie wydawalo zawsze ze pierwszy trymestr siekonczy w 12 tc a ten fragment sciagnelam i wkleilam gdzies z neta.
co do lotow samolotem to moja szwagierka jest teraz w 20 tyg ciazy a na wrzesien ma zaplanowana 2 tygodniowa podroz do polski-to w ktorym ona bedzie wtedy tyg bo nie chce mi sie obliczyc? ja slyszalam ze do 5 miesiaca jest bezpiecznie ale to juz chyba kewstia indywidualna. latajcie i wypoczywajcie bo potem bedzie przerwa od wakacji na kilka miesiecy:-D
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczyny, po pierwsze piekny brzusio kilka stron wczesniej... choc przyznaje, ze spory jak na 12 tydzien...
poza tym gratuluje slubu, ktory ma odbyc sie 21 lipca... moj bedzie o wiele pozniej i z wiekszym brzuchem, bo 25 sierpnia,ale nie narzekam...
a po trzecie czy ktos nie potrzebuje luteiny? mam dwa opakowania na zbyciu...
 
Pumi jak tam twoj tesc da sie wytrzymac? ja bym zwariowala jak bym miala tyle czasu siedziec np z moja tesciowa chociaz to dobra kobieta ale zameczyla by mnie:-D
 
reklama
Cześć dzidzia!;-)
Mamy ten sam termin tzn. 13 styczeń.
Każdy miesiąc zaczynam 6-stego dnia miesiąca, ponieważ mój pierwszy dzień ostatniej miesiączki był właśnie 6 kwietnia.:-)

Pozdrawiam:rofl2:
 
Do góry