reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

o, o:crazy:jeszcze burza na dodatek
dzwoni wlasnie moj maz z pracy i mowi zebym sobie kupila dzis duuuzy parasol. ja na to a po co przecez i tak mnie zmoczy bez zwiazku z wielkoscia parasola a on mi odpowiedzial ze jak bede miec duzy brzuszek to mi parasol przynajmniej go osloni hihihhihi-glupek!!!!:-p
ide bo o 8 jestem umowiona z kolezanka bo akurat tez jedzie na manhattan
do uslysznia pozniej!
 
reklama
nie martw się pumi u nas też leje. Ale ze sprawami czekam na męża jak wróci z pracy dopełni żołądek i możemy jechać bo na spacerki dalekobieżne to ja sie nie nadaję;-)
widzę , że zmieniłaś avatara. To twój pupil?
ja miałam kiedyś też białego, ale dachowca. Strasznie mnie denerwowała jej sierść. No i upodobała sobie moją kanapę do spania, a ja chodziłam z jej sierścią na siedzeniu:wściekła/y:
 
omg! juz dzwonil ze jak wyjde na taki deszcz to dostane po dupie bo jest sciana deszczu ze on autem nie da rady jechac!
kurde-musze jechac bo juz 3 razy ze wzgledu na mdlosci przekladalam te wizyte.
co do kotka- to jest moj persik o imieniu PUMI. w polsce tez takiego mialam. kot jest zakochany po uszy we mnie i z wzajemnoscia-juz sie martwie co bedzie jak sie dzidzia pojawi-kot zazdrosny jak diabli ale nie ma mowy o oddaniu go bo jest czlonkiem rodziny. co do siersci-co drugi dzien musze odkurzac bo kleby lataja po katach a czarne ubrania z reguly sa teraz biale. w kazdym miejscu mieszkania mam szczotki do czyszczenia ubran pod reka hihih.
 
Anja nawet lekarz się zdziwił że takie duże:-) A Piotruś był maluszkiem Jak się urodził ważył 2980 i miał 49cm a był po terminie....Hehe teraz urodze 4500 i 60cm:szok: oby nie
 
Helou!
Ana - witaj! powodzenia i cierpliwości:tak:
Pumi, a Ty z tym kotkiem nie boisz się toksoplazmozy? robiłaś badania?
Byłam wczoraj na usg. Dzidzia fikała jak szalona, no po prostu przebierała nóżkami jak ludziki w kreskówkach, więc płci nie zobaczyliśmy. Mążuś się cieszył - to takie wzruszające:happy2: Ale te tam różne przezierności i noski ok, więc spoko. Dzisiaj była też na pobraniu krwi na czczo - myślałam że nie dotrę, chociaż upał zelżał. Tylko dlatego się zdecydowałam.
O teście PAPPa też słyszałam, że bez sensu, chyba że już coś innego jest niepokojące i może to posłużyć jakimś zabiegom jeszcze w czasie ciąży, które pomogą dzidzi.
 
reklama
Do góry