reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Popieram,
bassienkaw świetne zdjęcia, świetny brzuszek.:tak::tak:, no i oczywiści figura!
Ja niestety nie mogę się jeszcze takim pochwalić:-(, ale tak jak mówisz na wieczór coś zaczyna sie pojawiać i w niektórych spodniach z wyższym stanem powoli robi sie ciasno:-)
pumi, no i jak wyszłaś w ta ulewę, czy mężuś poskromił twoje zapędy;-)
 
reklama
hejka:-)
wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu.... dzis jest jak dla mnie za goraco... siedze w samych majtusiach i nigdzie do 14 nie wychodze... zrbilam glupote- lekarz zapytal czy wogole chce jeszcze pracowac a ja powiedzialam, ze jeszcze chwile tak.... jak beda takie upaly to pojde do niego w przyszly,m tyg... goscie naszczecie pojechali.... masakra... bylam taka na nich wiekla, ze nie maialm ochoty sie z nimi pozegnac, a jak moj kuzyn pocalowal brzuszek na pozegnanie- oblech... uch... to bylam wsciekla.... wiem nienormalne;-)
dzis mam na popoludnie do pracy...
i wierzcie mi nie mam ochoty... jeszcze tluc sie tym busem- masakra... mialam zapisac sie po moich urodzinach na prawko- ale okazalo sie dosc szybko, ze w ciazy jestem, wiec sobie odpuscilam, bo dosc nerwowa jestem... :crazy: ide cos zjesc... wogole jestem nie przytomna....
 
dzidzia-nie stresuj sie -juz po gosciach hihih. ja robilam tu w usa prawko w ciazy (na poczatku ciazy) i nie bylo wesolo. mdlosci i siku co 10 minut bardzo mi utrudnialy kurs ale na szczescie juz zdalam i teraz bede mogla dzidziusia wozic autkiem jak maz bedzie zajety.
wczoraj przez ta ulewe zalalo troche nowego yorku. ja dotarlam z opoznieniem na manhattan ale z powrotem bylo gorzej-musialam wziasc taksowke. czy wyobrazacie sobie ze jak sie wsiada do taksy i mowi gdzie sie chce jechac to kierowca nie zna calej topografii miasta i pyta sie czy go poprowadze gdzie ma jechac? nie do wiary!!!
w krakowie to by bylo nie do pomyslenia-ale moze dlatego ze NY ma powierzchnie prawie calej malopolski i nie musza znac calego miasta. a dodam ze nie mieszkam na peryferiach hihih. mialam szczescie bo po tym jak dotralam calo i zdrowo do domku wybuchla stacja metra na 42 str -najbardziej zaludniona i wszyscy mowia ze to terrorysci ale oficerowie sie wypieraja.
kupilam sobie od razu w sklepie z ubraniami ciazowymi 2 pary spodni z guma w pasie. rozrzut cenowy: za jedne jeansy zaplacilam 100$ a za czarne wizytowe spodnie 14$ i badz tu madry i pisz wiersze hihih:-p
 
Hej, a ja wlasnie wróciłam od lekarza i nic........:zawstydzona/y: mój dzidziuś spal w najklepsze i to w ddatku brzuchem do dołu a pucia do gory wiec ni jak nie mzna bylo podejrzec:no:.Ma tylko 9,5 cm a to juz jutro 17 tydzien............Ale ja tez za duzo nie przytaylam, waze niecale 60 kg. a przed ciaza wazylam 58 przy wzroscie 170, a jem jak szalona.Ale lekarz mowi ze wszystko ok.Nastepna wizyta dopiero 28 sierpnia i dopiero sie dowiem.............:-(A u nas skawr, ledwo zyje.
 
dziękuje za miłe słowa... co do rozmiarów mojego maleństwa, to w 13 tygodniu i 3 dniu miał 6,5cm... teraz pewnie już więcej
ale ja sporo przytylam juz
 
Dzisiaj to chyba będę ostatnią stycznióweczką o tak późnej porze.
Macie rację śpijcie mamy i fasolki.:tak: Ja tez już sie kładę, ale musiałam sie zaanonsować, iż na galerii brzuszków pojawiły sie wreszcie moje fotki. zapraszam :happy2:
 
reklama
Do góry