reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

czesc Ciężarówy:-)
Momi jak bedziesz kiedys w Krkaowie to daj znac, mozemy sie kiedys spotkac...Uadanego pobytu...
:-)
ja wcinam teraz winogrona.... wogole w icayz uwielbiam
a zapomnialam Wam napisac, ze jak bylam u fryzjera to dziewczyna mi myla glowe i zaczelysmy mowic o tym, ze strasznie mnie na twarzy wysypalo, a Ona na to, ze moze powinnam isc do lekarza bo to wyglada jak ospa:rofl2: wyobrazcie sobie jak wygladam.... hahahaha.....
a co do tego, ze sie chudnie w iazy to ponoc norma... wiec sie nie martwcie.... po 6 miesiacu powinno si enajwiecje nabierac na wadze....
Tata juz ze mna rozmawia- chyba to na jakis swoj sposob przegryzl, dzis nawet byl ze mna patzrec na tapety do pokoiku dziecicego...
a macie moze jakies linki z tapetami do pokoiku dzieciecego???
plis blagam , bo remont sie zcayna w przyszlym tyg, a ja nic nie wybralam, nawet nie wiem jaka ma byc sypialnia, po poprzedniej wlascicielce jest niebieska, a szafa- taka we wnece, jest drewniano niebieska i trzeba sciany obrac do tej szafy, byle nie niebieskie
ja chce zielone ale D nie...
wogole ja uwielbiam zielony i zrobilabym wszystko na zielono:rofl2:
 
reklama
Momi pij jak nawiecej herbaty z cytryna i duza iloscia miodu
czosnek tez wskazany.....
i jak najwiecej jedz cyrtusow, tzn. witamina c.....
echinacea jest dobra bo uodparnia, ale z tego co wiem to mozna ja zazywac jak sie jest zdrowym... ona jest homeopatyczna- nie wiem czy dobrze napisalam...
no i cieplo sie ubieraj!!!!
dzis w Krkaowie bedzie upal... wspolczuje...
ja jestem strasznie zaflegmiona, ale nie mam ani kataru ani mnie nie kaszle...
 
Dziewczynki - dzięki za wszystkie rady - skorzystam na pewno!!!!
Czosnek niestety odpada, bo moja Dzidzia go nie lubi potem mam bardzo bliskie spotkania z muszlą:-(

Dzidzia - tym razem nie uda nam się spotkać, bo spędzę masę czasu u fotografa wybierając zdjęcia ślubne. Ale ja dosyć często bywam w Krakowie - super byłoby się zobaczyć!!!!
 
Dzień dobry wszystkim.
We Wrocławiu jest przepiekna pogoda a tu pracowac trzeba...
Dobrze, że mam gdzie napisać.
Jeśli chodzi o leczenie przeziebień i takich tam... to ja ostanio okropnie sie czułam, byłam chora... Nie wiedziałam czym moz sie leczyc w ciązy a czym nie wiec spróbowałam maminego sposobu- sok z cebuli. No cóż... ciężko było ale wyzdrowiałam....
Więc chyab te nasze mamy i babcie mają czasem rację:-)
 
ja tez chce do Krakowa
xx_placzek.gif

dzis mam zachcianke ciazowa na oplatki wigilijne.chyba sie przejde po polskich sklepach-moze maja gdzies pod lada zachomikowane???
mam tez w planach
xx_odkurzanie.gif
i ogolne sprzatnie domu. musze sobie wreszcie dzis na dupie usiasc bo ostatnio latam jak opetana. moze wieczorem pojedziemy do pensylwani na 3 dni?
 
Jejku jak ja bym "gdzieś" wyjechała za miasto. taki ładny dzień i trzeba pracować. Grrr. I brak żadnej perspektywy na wakacje.
Dziewczyny, próbowałam "pomajstrować" z tym suwaczkiem. ratunku- jak mam go wkleić?
 
witam mile panie, w Gdansku slonce i cieplo az milo bo ostatnio bylo szaro i jesiennie:sorry: Mam zakret w pracy ale czas na jakis jogurcik, przez ta bieganine w pracy zaczelam sie gorzej odzywiac:no:
 
reklama
Do góry