reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

U nas okropna pogoda.zaraz będzie lalo........i wiatr znowu i tylko 9 stopni:baffled:
A ja muszę jechać kupić Oliwierkowi szelki do gondoli........bo skubany się łapie boków i podnosi.......chwila nieuwagi i mi jeszcze wypadnie z wózka:no:
 
reklama
Albi przeczytalam teraz i vigantol to wit. D bo juz sama zdurnialam i lekarz kazal dawac raz dziennie po jednej kropli tez do ukonczenia 1 roku zycia dziecka

wlasnie tak samo jak mojej kupeli, ja tez podawalam, az odwiedzil mnie kuzyn , weterynarz i opiepszyl o te vitaminy, duzo lekarzy, jest przeciwnym vitaminom "NIE DAWAJ nadmiaru" cholernych witamin no i zaczelam czytac, to co jest w mleku modyfikowanym styka zupelnie, a synek kuzyna, byl faszerowany super witaminkami, sper mleczkiem etc, ma 7 lat i CZARNE ZEBY, masakra co musi byc z jego koscmi, jak u 60latka pewnie, to sa skutki awitaminozy:crazy: Niestety co lekarz to opinia na temat vitamin,co do krzywicy , to generalnie wystepuje u dzieci 3go swiata, niedozywionych, leko dobrze odzywiajacej sie matki zawiera wystarczajaca ilosc wit, mozna dac raz na jakis czas, a mleko modyfikowane 100% zapotrzebowania, wiec cokolwiek podajemy ekstra jest zbedne.

Pumi,moja najukochansza, czytam i czytam o tych oczkach i mozesz sie troszke uspokoic to nie choroba tylko przypadlosc ktora sie leczy albo znika sama, a ulewniem sie nie martw moja ulewa tez a skora, no cuz kazda ksiezniczka ma delikatna skorke:tak:przy takich blond wloskach i jasnej zerze, zapomnij o opalaniu Misi.
Bedzie dobrze!Nieplacz bo stracisz mleczko iMisia potrzebuje usmiechnietej Mamusi, Mysl pozytywnie!:tak::tak:
Sciskam Blondi Slicznotke i caluje w male oczka:tak:
idz sobie na zakupy, zjedz cos fajnego, posuchaj wesolej muzy, potancz salse z coreczka.... bedzie dobrze!:-)

Wszystkiego Najsliczniejszego dla Kubulka!
 
Wszystkiego najlepszego dla Kubunia!!!!!
Pumi kochanie zobaczysz wszystko bedzie dobrze,nie sugeruj sie tym co uslyszalas tylko pedz do specjalisty.
Moj Maksik tez jezdzi w rozlozonej na plasko spacerowce,tyle ze mnie nawet nie przyszlo do glowy zeby ja podnosic,bo on nawet za bardzo nie jest jeszcze chetny do siadania.
U mnie dopiero 11 a juz jest 25 stopni:szok:. Wczoraj byl taki upal ze ledwo zylam a jeszcze poszlam do solarium,myslalam ze tam zdechne. Po 5 minutach wylazlam z lozka,bo nie dalam rady:-D
A jaka pogode zapowiadaja w Polsce na przyszly tydzien? Mam nadzieje ze i tam bedzie lato:-),w koncu jade na urlop do Polski,hihihi:-D
 
Anja...Tak czytam i czytam,co piszesz.I generalnie z tymi witaminami to ja sie z toba zgadzam calkowicie.Takie male sprostowanie tylko:

Awitaminoza - schorzenie polegające na niedoborze witaminy lub ich zestawu; powoduje różne zakłócenia przemiany materii z objawami charakterystycznymi dla poszczególnych witamin.

Hiperwitaminoza (hiper - nadmiar, przerost, ogrom + witamina - życiodajna amina) - zespół objawów chorobowych wywołany nadmiarem witamin w organizmie, dotyczy on przede wszystkim witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: A ,D ,K,E Przeciwieństwo awitaminozy.

U nas upalnie.Wpadlam odniesc zakupy i przepbrac malizne w krotkie rzeczy.Jasne,ze powklejam zdjecia jak tylko znajde odrobine weny...

Na razie to dzwonil mezus,ze juz wraca ze Slupska.Jutro ma wolne wiec jedziemy sobie gdzies :laugh2: Na caly weekend...
 
jasne szczypi:-D:-D:-Dpop mi sie,
ostatno jestem taka rozkojarzona, ze masakra, czy wasze malenstwa cwicza WYSOKIE C, bo mi glowa peka codziennnie,teraz spokoj bo lukasz jest z Solistka Operowa w parku, ludzie sie na nas patrza a ona nie placze TYLKO sie DRZe ot tak sobie:szok::szok::szok::crazy::crazy::crazy:w najgorszym wydaniu cwiczy oktawe i jak dochodzi do wysokich tonow to wpada w trans:wściekła/y: a matka uszy zatyka i ucieka z parku, o co jej chodzi:rofl2:niezla agentka, ahhh, ide do parku,potem tatus sie nia zajmie, bo ja oglosilam strajk i dzien dla SIEBIE! pochodze po ikei, do sephory, wypije cappucino czytajac ksiazeczke w kawiarni:-D
 
anja, fajnie Ci ! no ale w końcu Ci się należy chwila relaksu. Ja z moimi szkrabami całe dnie sama od 8-20. M ciągle w firmie. Nadal szuka konkretnego pracownika, bo dziewczyna która u nas przez ostatni miesiąc pracowała się nie nadawała zupełnie i ją zwolinił. Heh. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że jest ciepło. Dziś robię wiosenne porządki, cały dzień sprzątam wszystko, z przerwami dla Kubusia i na bb oczywiście. Teraz Jakubuś śpi na balkonie bo jest super ciepełko. A około 3 się ubierzemy i pójdziemy do przedszkola po Juleczkę i na jakiś dłuższy spacerek z moimi kochanymi szkrabusiami. Zmykam, bo okno w kuchni czeka :-D
 
Dziewuszki ale ja za Wami tesknie.... nie mam wool e czasu,zeby pisac....
znowu zaczyna mi sie sesja i tak do lipca.... Wasze pociechy sa cudne....
zal mi, ze z Wami nie siedze... nawet nie wiecie jak bardzo... mam nadzieje,ze o mnie nie zapomnialyscie....
Julek jutro konczy 4 miesiace- ale czas leci....
ja ostatnio mam kryzys , jestem masakrycznie zmeczona i wiecznie bym spla
Julek daje mi popalic bo nie je... ostatnio mial tak w zeszlytm tyg, jak szlam do szczepienia babka kazal mi zrni mu badania, wszystko wyszlo oki i nawet zaczal jesc po tym- 5 razy dziennie, a tu znowu .... wczoraj zjadl o 5:30 i do 23:30 nic ni e zjadl oprocz deserku, bo to akurat zje..... dzis nzowu jadl o 4 rano i do tej ory nic....
w sumie moze to po szczepionce, mial we wtorek ale bez przesady....
sciskam Was mocno:) i oczywiscie Wasze pociechy
 
a to nasze zdjecia......
 

Załączniki

  • IMG_0067.jpg
    IMG_0067.jpg
    406,4 KB · Wyświetleń: 11
  • IMG_0013.jpg
    IMG_0013.jpg
    405,2 KB · Wyświetleń: 17
reklama
a tu kolejne, nie wiem czemu ale reszt anie chce sie wkleic
 

Załączniki

  • IMG_0219.jpg
    IMG_0219.jpg
    375,3 KB · Wyświetleń: 10
Do góry