reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Pumi, dziewczyny mają rację, sprawdzić jeszcze u innych lekarzy i starać się uspokoić bo mała będzie dodatkowo zestresowana Twoim zachowaniem jeśli będziesz smutna lub zła:tak: - będzie dobrze, miejmy nadzieję że to tylko przejściowe przypadłości

dzidzia, pierścionki są - super!:-)
Anja, zazdroszczę:rofl2:
Buziaki dla Kubusia!:-):-D:happy:

Tobi ostatnio dokonał niby-raczkowania obracając się stopniowo podczas leżenia na brzuszku wokół siebie:-)
 
reklama
Już sesja? Tak wcześnie? :eek:
Ja w ramach czasu dla siebie zapisałam się na aerobik ;-) 3 razy w tygodniu, w tym raz rowerek. Wczoraj byłam pierwszy raz, na czymś jogopodobnym... Ale mnie teraz wszystko boli!
 
dzidzia, Julek przesłodki:-) do schrupania;-)
agnie, ja narazie w ramach czasu dla siebie prowadzę wykłady - to jedyne chwile bez Tobiego:baffled: a kiedyś dużo ćwiczyłam, nie wiem kiedy będę w ogóle mogła wrócić na fitnes lub rower ze względu na moje kłopoty poporodowe i... brak czasu:-(
 
Anja, właśnie przeglądam Twojego kulinarnego bloga.... SUPER :-D Może w końcu się skuszę na zrobienie lodów z zielonej herbaty :-)
 
mniam!! ja też zrobię, muszą byc przepyszne!!
my po spacerku, znowuż bylam z mamą i Martynią na plaży...

 
dziuba ale Ci dobrze,ze mieszkasz nad morzem
Anja78 moglabym prosisc o linka do twojego bloga kulinarnego...
tak Agnie mam juz co 2 tyg praktycznie egzaminy... i tak do lipca......
zajeb.....ie.....
Julek dalej nie je.....thx Pandi.....
a ja dzis w ramach wolnego czsu bylam u fryzjera...
 
JA się zajadam rosołkiem tajskim i babką ziemniaczaną.............
A lody.............też muszę zrobić....na razie mam w zamrażalniku krówkowe:-p

Dziuba ależ piękna pogoda..........................u nas zimno:crazy::crazy::crazy:

Oliś śpi przy otwartym okienku a ja zamiast brać sie za sprzątanie i prasowanie to książkę czytam..........................ale te czynności mogę wykonywać jak Oli nie śpi...a książki już przy nim nie poczytam , bo muszę z nim rozmawiać:-D:-D:-D
 
reklama
a ja w tym sem mam tylko jeden egzamin w czerwu jakoś ok. 12 i wakacje :)

pumi Kochanie na pewno wszystko będzie dobrzez Dominiczką, nie mów nawet o niej że jest "chora" bo nie jest, masz moje słowo!!! trzymaj sie mocno i dzielnie i jak najszybciej skontaktuj się z lekarzami, będziesz spokojniejsza kiedy Ci powiedzą że wszystko jest w porządku... :*:* ściskam mocno
 
Do góry