reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Kubuś się obudził właśnie. Zje mleczusio i uciekamy nad wodę. NIestety nie zdążyłam Was doczyta. Wczoraj bylismy na festynie z okazji Dnia Dziecka a po południu na grilu na wioseczce u znajomych. Kubusiowi powietrze służyło. Spał w wóziu od 16-20. Aż zażałowaliśmy z M że sprzedaliśmy działkę. Mieliśmy tam budowlaną i mieliśmy się koło nich budowa ale sprzedaliśmy na początku tego roku...a teraz by się chciało wybudowa tam :-(
 
witajcie Kochane!!! jak mnie dawno tu nie było:( nawet nie probuje Was doczytac....
mam nadzieje,ze u Was wszystko oki.... sciskam Wasze dzieciaczki i zycze im duzo radosci i usmiechu w kazdy dzien.....:-)
u mnie po staremu- teraz zaczelasiesesja, a ja chora jestem i nie moge sie doleczyc- wiec nic sie nie ucze tylko Julek i spanie....:) ale moze sie jakos fuksnie:)
Julek rosnie jak na drozdzach, a znowu malo je....:( wkurza mnie to, bo nigdy nie wiem kiedy chce jesc;/
zupki, deserki to jadlby co chwile, ale mleko, kaszki- beeeeee.....
zabki Mu ida i czasem trzeba Go nosic..... a ja do tego nie przywyklam..... :)
dzis o maly wlos nie wypadlby mi z fotelika- tak sie podnosi;/
buziaczki- bo oczywiscie musze konczyc, 5 min d zajmuje sie Julkiem i tyle
 
A ja jetem w łaśnie u teściów w Łodzi- boże jak ja tej teściowej (przyszłej) nie trawie, działa mi kobieta na nerwy wczoraj poszłam spa ze łzami w oczach bo jak zwykle kobieta ma najwiecej do powiedzenia w sprawie naszego ślubu!!!
Mały mi śpi, wczoraj dostał bujaczka z fisher price na Dzień dziecka- zainteresowany -10 min! przynajmnbiej zdąże siku zrobic
Oczywiście wszystkim dzieciaczkom :-)życze wszystkiego naj z okazji pierwszego Dnia Dziecka!\
Esti- Twój oliś jest the best super gośc ,oczka ma piękne
 
Wikus drzemie wkoncu bo ostatnia drzemka skonczyla sie o 11:25 i teraz padl wkoncu, jak wstanie zje obiadek i jedziemy na nuuudne urodziny ehhh... spotkania rodzinne.... a tu upal ze zal siedziec na tyłku, ide sie ubierac, malowac i do wieczora kobietki.
 
pochwale się Wam, problem wybierania wózka mamy już za sobą, nareszcie kupiliśmy małej na Dzień Dziecka mój ukochany Pliko P3 w Stasia ukochanym kolorze pomarańczowym!! na żywo wygląda trochę lepiej niż na zdjęciu, w sumie ciekawy zestaw kolorystyczny :laugh2: i akurat taki był na sklepie (do wyboru mielismy tez czarno - różowy ale stwierdzilam że różowy troche głupio kupować bo jak kiedyś przydarzy się jeszcze jedna dzidzia i na dodatek będzie to chłopiec to trzeba będzie kupic jeszcze jeden wózek) i wzięliśmy od razu!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: ależ jestem szcześliwa!! troche było zamieszania bo przyszło jakieś malżeństwo też po spacerówke i mówią że kupili cały zestaw gondole + spacerówke + fotelik za 3000zł, ich córka ma 6miesięcy, do gondoli była za duża już po 3miesiacach więc ją przesadzili do spacerówki a teraz w spacerówce mała ma za wąsko :nerd::nerd: ee tam, ja kupiłam jednak Pliko i jestem zadowolona, tylko już jest problem, bo w sklepie facet pokazywał mi jak się ten wózek składa i rozkłada i tam mi wychodziło a teraz w domu nie mogę sobie przypomnieć, pumi, Szczypawka, jak to cholerstwo się rozkłada?????????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pumi, facet mówił że nie ma blokady tak zeby sie nie rozkładał wózek, za to mi włąśnie nie chce się rozłożyć!!
 
Z okazji Dni8a Dziecka wszystki dzieciaczkom-słodziaczkom duzo zdrówka, uśmiechu, prezencików.Całuski od Cioci Esti:tak::tak::-):-):-D:-D

Imprezka udana, wróciliśmy o 2 nad ranem.wytańczyłam się za wszystkie czasy

My Olisiowi też kupiliśmy garnuszek na klocuszek, ma przzyjść w przyszłym tygodniu:-)
U nas upał......................zaraz zmykamy do parku ze znajomymi

 
reklama
wszystkie korzystają z pogody że takie pustki?? a wieczorem jak będę chciala obejrzeć CSI to wszystkie się zbiorą i będę jutro nadrabiać godzinami...
a własciwie to od jutra będę tu rzadkim gościem, bo 9.czerwca egzamin na uczelni ogromny i będziemy chodzić z małą na plażę sie uczyć :baffled: dobrze że na plażę, źle że trza się uczyć, ale to tylko tydzień i będzie z głowy!!
 
Do góry