reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Mili kochana nie smuc sie, masz jeszcze nas. Wiem,że marne pocieszenie ale zawsze mozesz nam sie wyzalic...Ucałuj Natalke ode mnie i Boryska
Super, że Kamilkowi wyszedl zab. Kasia ostatnio pisala,że maly cos byl marudny- to juz wiemy dlaczego....
Moi chłopcy poszli na spacerek, ja zabieram sie za porzadki...
 
reklama
Hej!No ten 13 piątek nie był dla nas łaskaw.Miki ładnie przespał noc całą,ale w dzień po prawie każdym karmieniu piersią pluł mlekiem że przebierałam go chyba z 10 razy lub więcej.Do tego wszystkiego nie byliśmy na spacerze a późnym popołudniem zaczęło padać.Dzisiaj niby jest ciepło ale duży wiatr.Moje starsze dzieci poszły z babcią i klasą Zuzi szlakiem strugi toruńskiej-jest taka dziwna :wypływa,ginie,wypływa znów w innym miejscu a wogóle to płynie jakąś część pod ziemią.A jutro mam spotkanie z dziewczynami z technikum.Helena- Lidia-dobrze że zrobiłaś suwaczki bo ja to nic o Tobie nie wiedziałam.I witam nową mamę!
 
Ostatnia edycja:
Serdeczne życzonka na kolejne miesiące dla Gabrysi
 

Załączniki

  • 0050896698.jpg
    0050896698.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
mili, nie smutaj się, weź Natalkę na spacer, może na świeżym powietrzu się lepiej poczujesz...
Monika, no widzisz, w końcu spotkasz się ze znajomymi!
gratulacje dla Kamilka z okazji pierwszego ząbka, kolejny ma to już za sobą, a u nas wciąż to samo, biala plamka jest, i nic więcej...
 
hej Kochane moj Skarb zrobil sobie pobudeke o 5:38... czujecie?? ale za jak zasnal za drugim razem to do teraz:)
Natka cztalam Twoja historie... nie daj sie.....ja jestem pewna, ze Pumi da sobie swietnie rade, zreszta nadal mocno wierze,mze wszytskie podejrzenia sa bledne.....
Joa1 Julek tez malo je, ale jesli dziecko dobrze przybiera na wadze to nie ma sie cym martwic...Julek zrezta wyglada jakby jadl za 5.....:)
mialam dzis dzwne s ny, ze D potrzebowakl mojej pomocy, ze byl taki jak kiedys, obudzilam sie a tu szara rzeczywistosc.... coraz bardziej to do mnie dochodzi- boli to....no ale coz, nie ma zmiluj......
Mili nic sie nie martw- jestesmy z TOBĄ..... łatwo si episze.....
nie daj sie zlemu humorowi, bo na Natce sie odbije.....ciekawe co tam u Pumi i Dominisi
Pandi Ty nie dobra!!!!!
ja narazie jestem do przodu ze wszystkim... ale teraz jeszcze zostaly 6 egazminow i angielski....
i to najgorsze egzaminy na studiach- masakra oczywiscie ostatnia rzezca jaka am ochote robic jest nauka- nie mam glowy..... a nie chce zawalic... zobaczymy jak to bedzie....
uciekam narazie bo Julke marudzi
buzka dl Was wszystkich i Waszych dzieciatek
 
U nas też biała plamka i ciągle marudny, już 2 nocka nie przespana bo co godzinę siie budził.. ślini się dość sporawo, chciałabym żeby te ząbki powychodziły, a może to nie ząbki?? zadzwoni jeszcze dziś do pediatry...
Kacperek zasnął... dobrze ze w dzień sobie śpi- odsypia nocki bidula.
 
reklama
Do góry