reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Byłam z Mikim na zakupach już i usiadł w wózku sam:happy:Nareszcie!!!Stale porównuję go z Bartkiem bo to chłopacy a on miał 4 mies. i 3 tyg. jak sam usiadł.A zębów dalej nie widać.:no:
 
ja wrocilam ze spacerku, Julek zjadl zupke- dalam mu dzis z bobovity, rosolek z kurczaczka, po 6 miesiacu, ale ju z kawalkami warzyw i ryzem- smakowala a jak sie cieszyl,ze cos gryzie....
zaraz wracam znow na polko.... humor si epoprawil, Sklonko wyszlo... supcio:)
caluski
 
Byłam z Mikim na zakupach już i usiadł w wózku sam:happy:Nareszcie!!!Stale porównuję go z Bartkiem bo to chłopacy a on miał 4 mies. i 3 tyg. jak sam usiadł.A zębów dalej nie widać.:no:


dziwnie, bo jak ja powiedziałam neurolożce ze JUlia siadała jak miała 5,5 miesiąca to mi powiedziała że to niemożliwe, że to nie realne ... a skoro Miki siada jeszcze wczesniej to chyba możliwe :confused:
 
reklama
Byłam z Mikim na zakupach już i usiadł w wózku sam:happy:Nareszcie!!!Stale porównuję go z Bartkiem bo to chłopacy a on miał 4 mies. i 3 tyg. jak sam usiadł.A zębów dalej nie widać.:no:
powiem ci, ze az dla mnie to niemozliwe. Dawiś sie rwie do siadania i jak ja go posadze to chwile posiedzi sam bez trzymania ale nawet to dziwi ortopede i mowi, ze nawet jak jest silny na tyle zeby siedziec to baaaaaaardzo ostrożnie, bo moze miec dziecko problem z prawidłową postawą jak dorośnie. Także entuzjazm to bym Monika zostawiła.
 
Do góry